اشتراک گذاری

مادربرد تلویزیون سونی

به طور کلی تلویزیون یکی از حساس ترین دستگاه های موجود در منازل ، هتل ها و … می باشد. یکی از حساس ترین قطعات مین برد تلویزیون یا برد اصلی  می باشد. در تلویزیون های سونی نیز برای عملکرد درست دستگاه از این قطعه استفاده شده است. قسمت های مختلف دستگاه از جمله پردازشگر تلویزیون، حافظه رم، ورودی و خروجی های مختلفی مثل ورودی صدا و تصویر بر روی مین برد تلویزیون سونی نصب شده است.

به یاد داشته باشید خرابی این بخش از دستگاه تمامی قطعات نصب شده بر روی آن را تحت تاثیر قرار داده و خرابی های بسیاری را برای آن ایجاد می کند. اگر شما هم یکی از کاربران تلویزیون های سونی هستید و عملکرد تلویزیون شما با اختلال مواجه شده برای تعمیرات آن و دریافت خدمات مورد نیاز خود به واحد تعمیرات تلویزیون مراجعه کنید. در ادامه به بررسی نکات مهم در تعمیر تلویزیون سونی و آشنایی بیشتر با مشکلات مین برد سونی می پردازیم. همراه ما باشید.

مین برد تلویزیون سونی

نکات مهم در تعمیر مین برد تلویزیون سونی

برای تعویض یا تعمیر مین برد تلویزیون سونی رعایت چندین نکته بسیار مهم و ضروری می باشد. در قدم اول مراجعه به واحد تخصصی تعمیرات تلویزیون و بهره مندی از مهندسان حرفه ای در اولویت است. متخصصان با عیب یابی دقیق از دستکاه به تعمیرات آن می پردازند.

 عیب یابی یکی از مهم ترین نکات در تعمیر این قطعه به شما رمی رود. زیرا اگر عیب دستگاه به درستی تشخیص داده نشود تعمیرات نیز بی نتیجه خواهد بود.برای بازگرداندن کیفیت اولیه به دستگاه استفاده از قطعات اورجینال نیز حائز اهمیت است. 

قطعات تقلبی با وجود اینکه هزینه ی کمتری دارند اما کارایی و کیفیت اولیه را به دستگاه باز نمی گردانند. عدم سرویس به موقع قطعات تلویزیون یکی از دلایلی است که کارکرد دستگاه را با مشکل مواجه می کند.

خدمات دیگه نمایندگی تعمیرات سونی، تعمیر برد تیکان تلویزیون سونی هست که برای اطلاعات بیشتر از نحوه دریافت خدمات میتونید باشمارههای اعلام شده در سایت تماس بگیرید.

مشکلات مین برد تلویزیون سونی

اختلالات به وجود آمده در مین برد تلویزیون سونی معمولا با عث خاموش شدن ناگهانی این دستگاه می شود در بعضی موارد نیز خرابی مین برد تلویزیون باعث می شود دستگاه در حالت استندبای باقی بماند. نشانه ی این مشکل چشمک زدن چراغ تلویزیون است .یکی از دلایلی که منجر به بروز این نشانه ها در دستکاه می شود عدم بروزرسانی تلویزیون و همچنین فرسودگی قطعات می باشد که به علت عدم سرویس به موقع اتفاق می افتد.

دلایل از کار افتادن مین برد تلویزیون سونی

از دیگر مشکلاتی که برای مین برد تلویزیون سونی ممکن است به وجود بیاید ویروسی شدن برد است. ویروسی شدن برد باعث می شود تلویزیون روشن نشود،  در صورت مواجه شدن با این مشکل از هرگونه تعمیرات ناآگاهانه بپرهیزید و دستگاه را به دست  متخصصان بسپارید ، ضمن آنکه قبل از استفاده از فلش مموری لازم است فلش توسط کامپیوتر اسکن شود تا از سالم بودن آن اطمینان داشته باشید.

استفاده از کابل hdmi نامرغوب یا تقلبی از جمله دلایلی است که کارکرد مین برد تلویزیون را تحت تاثیر قرار داده و باعث از کار افتادن این قطعه می شود. برای اتصال دستگاه ها به تلویزیون لازم است از کابل اورجینال استفاده کنید.

تعمیر مین برد تلویزیون سونی

تعمیر مین برد تلویزیون سونی به دلیل حساسیت ها و پیچیدگی های این قطعه لازم است تنها توسط متخصصان انجام شود. به دلیل نزدیک بودن قطعات نصب شده بر روی این برد به یکدیگر هر گونه خطا و اشتباه بر سایر قطعات تاثیر گذار بوده و عملکرد آن ها را نیز با اختلال مواجه می کند.

برای تعمیر مین برد تلویزیون سونی تنها باید  از متخصصان کمک بگیرید. مهندسان به دلیل آشنایی کامل با قطعات و نحوه ی کارکرد آن ها می توانند این دستگاه و قطعات آن را در مدت زمانی کوتاه تعمیر کنند.

تعمیرات سونی

واحدهای تعمیرات سونی  با توجه به بهره مندی از کارشناسان مختلف در زمینه ی تعمیرات می توانند تمامی محصولات سونی  را تعمیر کرده و در کمترین زمان به شما تحویل دهند. استفاده از قطعات اورجینال در زمان جایگزینی قطعات مستهلک و فرسوده در این واحد برای شما تضمین خواهد شد.

تعویض قطعات نیز، تنها در صورت تایید مشتریان انجام می شود. شما با یک بار مراجعه به این واحد دیگر نیازی به مراجعات متعدد به سایز مراکز نخواهید داشت. سرعت و کیفیت خدمات ارائه شده در این واحد برای کاربران تضمین می شود.دسترسی این واحد به انواع ابزار آلات مورد نیاز برای تعمیرات سونی سبب شده تا این فرآیند با سرعت بالایی انجام شود.

نمایندگی سونی

نمایندگی رسمی سونی  عرضه کننده ی تمام خدمات مرتبط با فروش و تعمیر محصولات به کاربران گرامی می باشد. شما با مراجعه به این نمایندگی می توانید تخصصی ترین خدمات مورد نیاز خود از جمله تعمیرات و مشاوره با کارشناسان مجرب ما رادریافت کنید.

تمام اطلاعات فنی هر دستگاه توسط مشاوران ما در اختیارتان قرار خواهد گرفت. بهره مندی از اطلاعات این مشاوران سبب می شود تا خریدی بهتری داشته باشید. شعار نمایندگی سونی  تضمین کیفیت مشتری مداری است که سالهاست به آن جامه ی عمل پوشانده و به انتخاب اول کاربران تبدیل شده است.

3/5(3 امتیاز)
اشتراک گذاری