اشتراک گذاری

روشن نشدن تلویزیون سونی

روشن نشدن تلویزیون سونی ، از آن دسته مشکلات غیرمتداولی است که میتواند نگرانی‌های بسیاری را برای  کاربرانی که از این دستگاه استفاده می‌کنند به همراه داشته باشد. از آن جا که ساختار تلویزیون های سونی امروزی، پیچیده و هوشمند است، بررسی و عیب یابی این مشکل نیاز به تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. دلایل مختلفی به بروز این اختلال دامن میزند که از مهم ترین آن ها میتوان به خرابی برد پاور یا تغذیه ی تلویزیون سونی اشاره داشت.

برد پاور وظیفه‌ی تأمین ولتاژ در تلویزیون را بر عهده دارد که بر اثر عواملی مثل حرارت بالا و توان مصرفی بیش از حد و همچنین بالا بودن ولتاژ برق شهر که به عنوان یک عامل بیرونی شناخته می شود تحت تاثیر قرار گرفته و دچار خرابی می شود. برد  تغذیه‌ی تلویزیون سونی، علی رغم کیفیتی که دارد، ممکن است با هر گونه عدم تعادل در ولتاژ برق دچار آسیب دیدگی های جزیی و کلی شود. بروز این آسیب میتواند روشن نشدن تلویزیون سونی را به دنبال داشته باشد. اگر از دارندگان تلویزیون های سونی هستید و با چنین مشکلی مواجه شدید، این مقاله به شما اختصاص دارد. با ما همراه باشید تا به بررسی دقیق تر این اختلال در واحد تعمیر تلویزیون فیلیپس بپردازیم.

روشن نشدن تلویزیون سونی

سایر دلایل روشن نشدن تلویزیون سونی

همانطور که گفته شد، روشن نشدن تلویزیون سونی، معمولا به دلیل خرابی برد پاور یا تغذیه، رخ میدهد. اما دلایل دیگری هم میتواند روشن نشدن تلویزیون سونی را به دنبال داشته باشد که از مهم ‌رین آن ها میتوان به :

میتواند به روشن نشدن تلویزیون سونی، منجر شود. عیب یابی و تشخیص نوع خرابی، علاوه بر تخصص و مهارت بالا، نیازمند ابزار و لوازم پیشرفته ایست که متاسفانه بسیاری از مراکز تعمیر از آن برخوردار نیستند. از این رو لازم است عیب یابی و تعمیر آن را به نمایندگی های معتبری نظیر نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی سپرد.

تعمیر مشکل روشن نشدن تلویزیون سونی

پس از پرداختن به دلایل روشن نشدن تلویزیون سونی، ذکر این نکته ضروری به نظر می‌رسد که در صورت مشاهده خرابی در تلویزیون خود بهتر است تعمیر آن را صرفا به کارشناسان زبده این حوزه بسپارید. وقتی تلویزیون روشن نمی شود، ابتدا باید عیب یابی دقیقی از علت این اختلال صورت بگیرد. پس از عیب یابی تخصصی، پروسه‌ی تعمیر دستگاه آغاز می‌شود. گاهی ممکن است شدت اختلال تا حدی باشد که تعمیرکار، از مسیر تعویض قطعات مشکل تلویزیون را حل کند.

در هر صورت عیب یابی صحیح و تخصصی، کمک می کند تا منشا مشکل به وجود آمده به درستی شناسایی شود و تعمیر از مسیر صحیح پیش گرفته شود. در مرکز تعمیرات تلویزیون سونی، با استفاده از ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته، بهترین و با کیفیت ترین خدمات تعمیر، در خصوص رفع مشکل روشن نشدن تلویزیون سونی، اجرا می شود. متخصصان این مجموعه، به دلیل آشنایی با ساختار کلی و تکنولوژی های به کار رفته در انواع تلویزیون ها خدماتی منحصر به فرد را به کاربران ارائه می دهند.

روشن نشدن تلویزیون سونی

تعمیر مشکل روشن نشدن تلویزیون سونی در محل

یکی از خدماتی که نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی برای آسایش و رفاه بیشتر کاربران خود در نظر گرفته است، تعمیر مشکل روشن نشدن تلویزیون سونی در محل مورد نظر این عزیزان است. کاربران گرامی انواع تلویزیون های سونی، در صورت مواجهه با مشکل روشن نشدن تلویزیون سونی خود میتوانند با نزدیک ترین شعبه‌ی این نمایندگی به محل سکونت خود، تماس بگیرند و پس از ثبت مشکل خود، کارشناس تعمیر به محل مورد نظرشان اعزام خواهد شد و پروسه ی تعمیر به تخصصی ترین شیوه، به جریان خواهد افتاد.

نمایندگی تلویزیون سونی

نمایندگی تلویزیون سونی با هدف خدمت رسانی بهتر به کاربران و مشتریان گرامی این محصولات، سرویس های پشتیبانی خود را در شعب مختلف ارائه میدهد. این مجموعه هم اکنون در تهران، کرج و سایر شهرستان ها به ارائه ی سرویس های فروش و پشتیبانی میپردازد و با تشکیل واحدهای مجزا، به صورت هدفمند و تخصصی، به فعالیت خود ادامه میدهد. نمایندگی تلویزیون سونی برای کلیه ی سرویس های ارائه شده از سوی این مجموعه، گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر کتبی نیز در نظر گرفته است که مدت آن با توجه به نوع خدمت، متفاوت خواهد بود.

سوالات متداول کاربران

راه حل رفع مشکل روشن نشدن تلویزیون چیست؟

ابتدا مطمئن شوید که تمام کابل ها به طور محکم وارد شده اند. تلویزیون را به مدت 30 ثانیه از برق جدا کنید. هر گونه برد برق یا محافظ برق را که ممکن است تلویزیون به آن وصل شده باشد از برق بکشید و وقتی دوباره آن را به برق وصل کردید، آن را مستقیماً به پریزی که می دانید درست کار می کند وصل کنید. اگر جواب نداد، توصیه میشود با نمایندگی سونی تماس بگیرید.

اگر تلویزیون سونی من روشن نشد، آیا گارانتی آن پوشش می دهد؟

اگر تلویزیون سونی شما هنوز تحت گارانتی است، ممکن است هزینه تعمیر یا تعویض تلویزیون توسط گارانتی پوشش داده شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گارانتی تلویزیون خود، می توانید با مرکز گارانتی کننده خود تماس بگیرید.

5/5(1 امتیاز)
اشتراک گذاری