اشتراک گذاری

نمایندگی سونی در اصفهان

برخی از سوالات را نمیتوان با بله یا خیر پاسخ داد. این سوال که آیا سونی در اصفهان نمایندگی دارد هم، جز این دسته از سوالات محسوب میشود و نیازمند توضیحی مختصر میباشد. سونی در اصفهان نمایندگی فعال اما غیر فیزیکی دارد. نحوه خدمات رسانی در این مرکز به این صورت است که کاربران اصفهانی سونی میتوانند به واسطه تماس با یکی از شماره های درج شده در وب سایت با نمایندگی سونی در اصفهان تماس حاصل نمایند و پس از هماهنگی های لازم دستگاه خود را برای تعمیر به نمایندگی رسمی سونی در تهران ارسال نمایند.

نمایندگی سونی در اصفهان

دستگاه تحت نظر کارشناسان و تکنسین های این مرکز تحت تعمیر قرار میگیرد. اگر نیاز به تعویض قطعه باشد، پرسنل نمایندگی سونی در تهران، با شما تماس گرفته و با کسب اجازه از شما، اقدام به تعویض قطعه مورد نظر خواهند کرد. دستگاه پس از تست و اطمینان از سلامت آن، به آدرس ثبت شده توسط کاربر ارسال خواهد شد. بدین ترتیت، کاربران اصفهانی محصولات سونی میتوانند به راحتی از خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی سونی در تهران بهره مند شوند.

تماس با نمایندگی سونی در اصفهان

تماس با نمایندگی سونی در اصفهان

کاربران اصفهانی محصولات سونی برای تماس با نمایندگی سونی در اصفهان، کافی ست با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرند. پرسنل این نمایندگی تمامی اطلاعات لازم درباره نحوه خدمات رسانی این مرکز را در اختیار کاربران عزیز قرار خواهند داد. این نمایندگی ارائه دهنده خدمات فروش و تعمیر در مورد تمامی محصولات سونی در اصفهان، با حمایت نمایندگی مرکزی سونی در تهران میباشد؛ اگر امکان مراجعه به تهران برای کاربران اصفهانی وجود ندارد می توانند کالای خود را با پست یا تی پاکس به تهران ارسال نمایند. نمانیدگی تعمیرات سونی بعد از عیب یابی تست و تعمیرات دستگاه آن را در صحت و سلامت کامل به آدرس مورد نظر کاربر ارسال می نماید.  

3.4/5(12 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید