تعمیرات سینما خانگی سونی

تعمیرات سینمای خانگی سونی یکی از خدمات ارائه شده در این مرکز می باشد که پارت مجزایی را به خود اختصاص داده است و به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان و با بهره گیری از پیشرفته ترین ابزار این حوزه انجام می پذیرد. تعمیرات سینمای خانگی سونی در این مرکز با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و با همکاری زبده ترین کارشناسان این حوزه انجام می پذیرد.

این فرآیند با بررسی و آنالیز قطعات معیوب و اختلالات پیش آمده در مکانیزم دستگاه آغاز می‌گردد و با ورود مهندسان و اِعمال تمامی تعمیرات مورد نیاز پایان می‌پذیرد. برقراری امکانات استاندارد جهت ایجاد تعامل میان مشتریان و مرکز تعمیرات سینمای خانگی سونی سبب گشته تا سطح کیفی خدمات در این مجموعه به طور مداوم آنالیز گشته و نواقص احتمالی برطرف گردند.

تعمیرات سینما خانگی سونی

نمایندگی سینمای خانگی سونی در تهران و شهرستان ها

تعمیرات سینمای خانگی یکی از اصلی ترین خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی سینمای خانگی سونی است. از آن جا که سینماهای خانگی سونی تنوع بسیار بالایی دارند، تعمیرات شان نیازمند تخصص و مهارت بسیار بالایی نیز هست. تکنولوژی ساخت این محصولات از دیرباز با تحولات گسترده ای روبرو بوده و این امر رسیدگی به اختلالات این تجهیزات را با پیچیدگی و حساسیت های گوناگونی روبرو ساخته است. نمایندگی سینمای خانگی سونی ، ضمن برخورداری از امکانات ویژه، توانسته رضایت بسیاری از کاربران سینماهای خانگی سونی را کسب کند. کادر تعمیرات سینما خانگی سونی ، با بهره گیری از تخصص و تجربه ی بالا، قادر است در زمانی بسیار کوتاه نوع و علت خرابی را ریشه یابی کند. پس از تشخیص صحیح مشکل، اقدامات لازم جهت ترمیم و بازیابی به عمل می آید. لازم است اشاره کنیم، به کارگیری شیوه های نوین تعمیر به بالا بردن کیفیت فرآیند تعمیر کمک چشمگیری کرده است. از این رو ترمیم و بازیابی انواع این محصولات، با ارائه ی ضمانت معتبر به انجام میرسد. در این بخش قصد داریم جهت آگاهی بیشتر کاربران سینما خانگی های سونی، به بررسی برخی از مشکلات شایع این تجهیزات بپردازیم.

تعمیرات تخصصی سینما خانگی سونی در محل

یکی از خدمات ویژه نمایندگی سونی، تعمیرات سینما خانگی سونی در محل است از این‌رو درصورت نصب سینما خانگی سونی یا تعمیر آن می‌توانید با کارشناسان نمایندگی سونی تماس بگیرید تا بلافاصله پس از تماس شما به محل مورد نظر اعزام شوند و نصب و تعمیرات سینما خانگی سونی را به شکل کاملا حرفه‌ای و تخصصی انجام دهند.

خدمات تخصصی تعمیرات سینمای خانگی سونی

 • بررسی و تعمیر عیوب نصب
 • دستگاه دی وی دی پلیر
 • بررسی و ست کردن باندهای
 • سینمای خانگی برای کیفیت صدای دالبی
 • رفع اشکالات کیفیت آمپلی فایر
 • انجام اقدامات لازم جهت افزایش توانمندی سینمای خانگی سونی
 • تعمیرات برد DVD Player
 • رفع اشکالات روی مدارد دی وی دی پلیر

 

 • عیب یابی باند و رفع صدای خش خش
 • رفع اشکالات مدار و مسیریابی برد دی وی دی پلیر
 • تعویض ic ها و قطعات chip روی مدار با سشوار صنعتی، هوای گرم و دستگاه BGA Machine
 • برنامه ریزی آی سی های برد Programing
 • عیب یابی دقیق سینمای خانگی سونی

تعمیر ساب ووفر سینما خانگی سونی

ساب ووفر یا همان ساب مهم‌ترین جزء سینما خانگی است که با پخش صداهایی با پایین‌ترین فرکانس شما را بر روی صندلی میخکوب می‌کند. درواقع ساب ووفر تاثیر کلی بر روی سینما خانگی دارد و موجب می‌شود که شما لذت تماشای یک فیلم را تجربه کنید. ساب ووفرهایی که توسط سونی تولید می‌شوند همان ساب ووفرهایی هستند که همه عاشق آن‌ها می‌شوند چراکه می‌توانند با توانایی و قدرت بالایی که دارند اتاق را به لرزه درآورند، نوشیدنی‌ را در لیوان مرتعش کنند و همه تماشاگران را بر روی صندلی میخکوب کنند.

البته درصورتی که ساب ووفر به درستی در جای خود نصب نشده باشد به گونه‌ای که بین پوشش خارجی ساب ووفر و محل قرارگیری آن هماهنگی وجود نداشته باشد به دلیل خروج هوا از منافد آن صدای ناخوشایندی ایجاد می‌شود از این‌رو نصب و تعمیر ساب ووفر نیاز به تخصص بالایی در این زمینه دارد. خوشبختانه کارشناسان نمایندگی سونی با برخوردار بودن از دانش و مهارت بالایی در زمینه نصب و تعمیر ساب ووفر سونی به صورت کاملا تخصصی آن را نصب نموده و درصورت بروز مشکلی برای ساب ووفر آن را به صورت حرفه‌ای برطرف می‌کنند.

تعمیر دی وی دی سونی

دی وی دی پلیر جزء جدایی‌ناپذیر سینما خانگی است. جالب است بدانید که طراحی ساختار و تعمیر سینما خانگی متناسب با نوع برند دی وی دی پلیر صورت می‌گیرد. دستگاه دی وی دی به عنوان مهم‌ترین جزء سینمای خانگی پخش محتوای تصویری و صوتی را برعهده دارد از این‌رو هرچه قدر از کیفیت بیشتری برخوردار باشد، محتوای تصویری و صوتی باکیفیت‌تری را در سینما خانگی تماشا می‌کنید.

البته ممکن است دستگاه دی وی دی به دلایل مختلفی دچار مشکل شود به گونه‌ای که وقتی سی دی را درون دستگاه دی وی دی قرار می‌دهید از دستگاه بیرون نیاید یا سی دی را پس بزند و سی دی را نخواند در این صورت دستگاه دی وی دی شما به تعمیر نیاز دارد. خوشبختانه یکی از تخصصی‌ترین خدماتی که نمایندگی سونی به کاربران ارائه می‌دهد تعمیر دستگاه DVD سونی است. از این‌رو می‌توانید تعمیر دستگاه DVD سینما خانگی را به کارشناسان نمایندگی سونی بسپارید.

تعمیرات ریسیور سونی

یکی دیگر از مهم‌ترین اجزای سینما خانگی ریسیور است که به آن آمپلی فایر نیز می‌گویند چراکه کانال‌های تقویت‌کننده برای بلندگوهای سینما خانگی را فراهم می‌کند از این‌رو صدای بلندگوها به شکل ویژه‌ای تقویت می‌شود. البته تقویت صدای بلندگوهای سینما خانگی تنها یکی از فعالیت‌های ریسیور است چراکه ریسیور در امور پردازشی، تمامی اتصالات و همچنین انتخاب مدارها و تقویت آن‌ها نقش ویژه‌ای دارد.

از آن جایی که تمامی اجزای سینما خانگی به ریسیور متصل هستند تعمیر آن بسیار حساس و پیچیده است و نیاز به تعمیرکاری حرفه‌ای دارد. خوشبختانه یکی دیگر از خدمات تخصصی که نمایندگی سونی در زمینه تعمیر سینما خانگی به کاربران ارائه می‌دهد، تعمیر ریـسیور سونی است. بنابراین درصورت بروز هرگونه مشکلی در ریسیور سینما خانگی می‌توانید با کارشناسان نمایندگی رسمی تعمیرات تخصصی سونی تماس بگیرید تا سریعاً به محل مورد نظر اعزام شوند و مشکل آن را به صورت تخصصی برطرف کنند.

بررسی مشکلات رایج سینما خانگی سونی و راه حل آن ها

در ادامه بررسی مشکلات سینما خانگی و راه حل آن ها می پردازیم. همچنین در بخش ارور های سینمای خانگی سونی، رایج ترین ارور ها و مشکلات سینما خانگی بررسی شده و راه حل آن ها ارائه شده است. پیشنهاد می کنیم که قبل از مراجعه به مراکز تعمیراتی این روش های رفع ارور را امتحان کرده و در صورتی که با این روش ها نیز مشکل رفع نشد به واحد تعمیرات سینما خانگی مراجعه نمایید.

رفع مشکل خاموش شدن خود به خود سینمای خانگی

یکی از مشکلات شایع در انواع سینمای خانگی که کاربران بسیاری بابت آن ابراز نگرانی میکنند، خاموش شدن خودکار دستگاه است. متخصصان تعمیرات سینما خانگی سونی ، علل مختلفی را برای رخ دادن این اتفاق مورد بررسی قرار میدهند. مشخص کردن محدوده ایراد به تسریع پروسه تعمیرات کمک می کند. یکی از محتمل ترین دلایل خاموش شدن خود کار سینمای خانگی سونی ، خرابی برد پاور دستگاه است. در چنین صورتی لازم است تعمیر این برد در اولویت قرار بگیرد. خرابی آمپلی فایر نیز میتواند به عنوان عامل بعدی مورد بررسی قرار بگیرد. چرا که اختلال در آمپلی فایر میتواند مانع جریانات خروجی شود. البته گفتنی ست که سلامت سیم و کابل های متصل به دستگاه نیز حتما باید مورد توجه قرار گیرد.

تعمیرات سینما خانگی سونی

رفع مشکلات مربوط به صدای سینما خانگی sony

یکی از مهم ترین دلایل جذابیت سینما خانگی های سونی ، پخش صدای با کیفیتی ست که تولید آن از عهده ی سایر دستگاه های پخش خارج است. گاهی ممکن است مشکلات بی کیفیتی صدا دلیل مراجعه ی بسیاری از کاربران به نمایندگی تعمیرات سینما خانگی سونی باشد. در بسیاری از موارد ممکن است مشکل از به هم خوردگی تنظیمات سینمای خانگی باشد. کارشناسان قبل از بررسی سایر احتمالات ، تنظیمات دستگاه را مورد بررسی قرار میدهند.

در غیر این صورت لازم است کیفیت و کارایی آمپلی فایر به دقت مورد معاینه قرار بگیرد. در صورتی که آمپلی فایر سینمای خانگی سونی دچار مشکل شده باشد، اقدامات تخصصی جهت تعمیر آن انجام میگیرد. آمپلی فایر قطعه ی حساسی است که خود از بخش های سازنده ی بسیار ریزتری تشکیل شده. عیب یابی این قطعات نیازمند تخصص و تجربه ی بسیار بالایی ست که خوشبختانه تعمیرکاران واحد تعمیرات سینما خانگی سونی ، از آن بهره ی لازم را برده اند.

حل مشکل لود نشدن سی دی

لود نشدن سی دی یا دی وی دی میتواند از آن دسته از مشکلاتی تلقی شود که کارایی سینمای خانگی را مستقیما با اختلال روبرو میکند. یکی از متداول ترین خدمات تعمیرات سینما خانگی سونی مربوط به رفع چنین مشکلاتی میشود. لود نشدن سی دی میتواند نشان از خرابی قطعه ی اپتیکال بلاک دهد.

اپتیکال بلاک قطعه ای ست که عموما آن را با نام لنز میشناسند. این لنز ها در مدل های مختلفی طراحی شده اند و بر حسب مدل سینمای خانگی مورد استفاده قرار میگیرند. از آن جا که این قطعات کیفیت بسیار بالایی دارند. متخصصان نمایندگی سینما خانگی سونی ، همواره اولویت را به تعمیر صحیح آن ها قرار میدهند. تعویض اپتیکال بلاک به عنوان آخرین گزینه در فرایند ترمیم مشکلات سینما خانگی مورد بررسی قرار میگیرد.

رفع مشکل روشن نشدن سینما خانگی سونی

دلایل متعددی برای روشن نشدن سینما خانگی سونی شما وجود دارد. در اینجا به برخی از رایج ترین دلایل و راه‌حل‌های آنها اشاره می‌کنیم:

مشکلات مربوط به برق:

 • عدم اتصال به برق: مطمئن شوید که سیم برق به درستی به پریز برق و به دستگاه متصل شده است. همچنین می توانید از یک سیم برق و پریز برق دیگر برای تست استفاده کنید.
 • فیوز سوخته: جعبه فیوز را بررسی کنید و در صورت سوخته بودن فیوز، آن را با یک فیوز جدید با آمپر مناسب تعویض کنید.
 • مشکل در کلید برق محافظ: کلید برق محافظ را روی حالت روشن قرار دهید یا از یک کلید برق محافظ دیگر استفاده کنید.
 • افت ولتاژ: اگر در منطقه شما افت ولتاژ وجود دارد، از یک محافظ برق برای محافظت از دستگاه خود استفاده کنید.

مشکلات مربوط به دکمه پاور:

 • دکمه پاور خراب است: اگر دکمه پاور سفت است یا عمل نمی کند، ممکن است خراب شده باشد و نیاز به تعویض توسط تکنسین داشته باشد.
 • کنترل از راه دور خراب است: باتری کنترل را تعویض کنید و از عملکرد دکمه پاور روی کنترل از راه دور اطمینان حاصل کنید.

مشکلات مربوط به برد اصلی:

 • ایراد در برد اصلی: اگر هیچ کدام از راه حل های ارائه شده مشکل شما را حل نکرد، ممکن است مشکل از برد اصلی دستگاه باشد و نیاز به تعمیر توسط تکنسین داشته باشد.

رفع ارور های مختلف سینما خانگی سونی

سینما خانگی های سونی با پیشرفت روز افزون خود، به مرور هوشمند تر از سابق طراحی شده اند. این محصولات قدرت تشخیص بسیاری از اختلالات را به خودی خود دارند. این مسئله باعث شده بسیاری از کاربران گاها با خطاهایی روبرو شوند که به خوبی از علت یا چگونگی رفع آن با خبر نیستند.

این خطاها انواع مختلفی دارند. هر کدام از این خطاها مربوط به مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری متعددی ست. کارشناسان حاضر در واحد تعمیرات سینما خانگی سونی ضمن گذراندن دوره های تخصصی مختلف، با انواع این خطا ها و علت نمایش آن ها آشنایی دارند و قادرند در زمانی بسیار کوتاه مشکل را مرتفع سازند.

تعمیر سینمای خانگی سونی و دیگر واحدهای تعمیرات سونی

تعمیرات سینمای خانگی سونی در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل تجزیه و واکاوی تعداد بیشماری از هاردهای موجود بر کارآمدترین شیوه های تعمیر و بازیابی مسلط گشته و قادر به رفع تمامی اختلالات ایجاد شده در آن‌ها شده‌اند. تجزیه و بررسی هر یک از سینماهای خانگی سونی منجر به تدوین روش‌هایی گشته که بالاترین سطح بازدهی را در فرآیندهای تعمیرات سینمای خانگی سونی داشته‌اند.

حضور کارشناسان مجرب و کاردان در این مجموعه سبب گشته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید غالب اختلالات ایجاد شده در هارد را تعمیر و رفع نمایید و از مراجعه به دیگر مراکز بی‌نیاز گردید. مدیریت مرکز تعمیرات سینمای خانگی به دلیل اطمینان از تبحر و دانش کادر فنی خویش تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی نموده است. دیگر واحدهای تعمیرات سونی در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

تعمیر سینمای خانگی سونی

اخبار و مقالات سینمای خانگی سونی

شما کاربران گرامی می توانید با حضور در مرکز تعمیرات سینمای خانگی سونی کلیه خدمات و سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایید. کارشناسان مرکز تعمیرات سینمای خانگی سونی به دلیل حضور در دوره‌ها و همایش های تخصصی و ارتباط مداوم با سایتهای خبری این کمپانی محبوب، از به‌روزترین رویدادها و اخبار سینمای خانگی سونی آگاهی دارند و در تلاشی صادقانه درصدد برآمده‌اند تا آنها را با شما به اشتراک بگذارند.

شما کاربران گرامی می‌توانید جهت اطلاع از آخرین رویدادها، جدیدترین سینمای خانگی سونی و  خبرهای سونی به بخش زیر مراجعه کرده و اطلاعات مورد نیاز خویش را کسب نمایند.

نمایندگی سونی در راستای ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، تمامی تلاش و امکانات خویش را در زمینه فروش و تعمیر محصولات سونی به کار بسته است. این مرکز در تلاش است تا با همکاری نیروهای متخصص و مجرب، روز به‌روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک‌تر سازد و بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینۀ فروش و سرویس‌های پس از آن به هموطنان گرامی ارائه نماید.

ویژگی قابل توجه نمایندگی سونی ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد. کارشناسان این مرکز برخی از مقالات سینمای خانگی سونی و دیگر مقالات را از طریق فضای ذیل با شما به اشتراک خواهند گذاشت.

انواع سینمای خانگی سونی و دیگر محصولات

نمایندگی سونی ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی محصولات شرکتی است. یکی از تولید کنندگان پیشرو در محصولات الکترونیک، محصولات صوتی تصویری، ارتباطات، بازی‌های ویدیویی، و فن آوری اطلاعات بوده است. هم‌اکنون شرکت سونی با حفظ جایگاه خود در میان بیست تولیدکننده برتر نیمه‌هادی در جهان، علاوه بر تولید لوازم الکترونیکی، لوازم شبکه و پزشکی، توانسته است خود را به عنوان یکی از بزرگترین و برترین شرکت‌های پخش و ضبط فیلم و موسیقی و یک موسسه خدمات مالی بین‌المللی مطرح سازد.

محصولات این شرکت همیشه طرفداران پروپا قرص و خاص خود را داشته است و در بازار جهانی با استقبال گسترده مواجه گشته‌اند. انواع سینمای خانگی سونی و دیگر محصولات در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

نمایندگی سونی

نمایندگی‌ سونی پیشرفته ‌ترین امکانات و تجهیزات حوزه تعمیر و فروش را در اختیار نیروی انسانی و کادر فنی خویش نهاده تا با ارائه برترین و باکیفیت‌ ترین خدمات، رضایت کاربران و مشتریان این مرکز را کسب نماید. مدیریت نمایندگی سونی درصدد برآمده است تا به منظور پاسخگویی به درخواستهای کاربران ضمن تقسیم ساختار درونی این سازمان به پارتهای متعدد، بخشی از اخبار و مطالب مرتبط با کمپانی و محصولات سونی را نیز از طریق فضای این سایت در اختیار کاربران قرار دهند.

بعلاوه جهت آسودگی کاربران خدمات مرتبط با تعمیر برخی از محصولات سونی نظیر تعمیر تلویزیون سونی بصورت تعمیر در محل به کاربران گرامی ارائه می گردد. جهت آشنایی هر چه بیشتر با ساختار این مرکز و خدمات ارائه شده در آن، مطالعه مطالب، مقالات و اخبار ارائه شده در این وب سایت پیشنهاد می گردد.

5/5(1 امتیاز)