اشتراک گذاری

گیر کردن تلویزیون روی لوگو

گیر کردن تلویزیون روی لوگو یکی از مشکلات متداولی است که ممکن است برای هر برند تلویزیونی اتفاق بیفتد. زمانی که کاربران با این مشکل روبرو می شوند، مستاصل شده و تصور می کنند تلویزیون با مشکل جدی مواجه شده است. اما جای هیچ نگرانی نیست، چرا که ما قصد داریم در این مقاله به روش های رفع مشکل ماندن تصویر روی آرم سازنده در تلویزیون بپردازیم تا ایراد دستگاه شما برطرف شود.

گیر کردن تلویزیون روی لوگو

علت گیر کردن تلویزیون روی لوگو

گیر کردن تلویزیون روی لوگو ممکن است به دلایل متعددی رخ دهد. این دلایل ممکن است منشا سخت افزاری یا نرم افزاری داشته باشند و کاربران قادر به تشخیص صحیح علت بروز مشکل نباشند. خرابی قطعاتی از قبیل مین برد و مادربرد یکی از اصلی ترین دلایل ماندن تصویر روی آرم سازنده است.

علاوه بر این، مشکلات نرم افزاری از قبیل عدم به روز رسانی دوره ای و منظم سیستم عامل تلویزیون نیز می تواند باعث گیر کردن تصویر تلویزیون روی آرم کمپانی سازنده شود. در این موارد اگر در عیب یابی و تشخیص مشکل مهارت ندارید، لازم است با نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی تماس بگیرید.

راهکار های رفع مشکل گیر کردن تلویزیون روی لوگو   

برای رفع مشکل گیر کردن تلویزیون روی لوگو راه حل های بسیاری وجود دارد که برخی از آن ها را می توانید در منزل و قبل از درخواست کمک از تکنسین های نمایندگی انجام دهید. در این بخش به این راهکار ها بیشتر می پردازیم.

1

یکی از ابتدایی ترین و راحت ترین راهکار ها در هنگام ماندن تصویر روی آرم سازنده، استفاده از منوی تلویزیون است. به این ترتیب شما می توانید از طریق منوی تنظیمات تلویزیون برای ریست کردن دستگاه اقدام نمایید و مشکل را برطرف کنید.

2

راهکار دیگری که می توانید برای رفع مشکل گیر کردن تلویزیون روی لوگو انجام دهید، از برق کشیدن آن است. پس از آن حدودا یم دقیقه منتظر بمانید وو دستگاه خاموشش باشد. سپس آن را مجددا به برق متصل کرده و روشن نمایید. در برخی مواقع با این اقدام مشکل ماندن تصویر در تلویزیون رفع می شود. مطالعه ی مقاله نحوه ورود به منوی مخفی تلویزیون سونی برای شما مفید است.

3

یکی از راهکار های موثر دیگری که برای رفع مشکل ماندن تصویر روی آرم سازنده می توانید انجام دهید، راه اندازی مجدد دستگاه است. به همین منظور ابتدا تلویزیون را از برق کشیده و پس از آن دکمه پاور را به مدت 19 ثانیه فشار دهید. پس از آن تلویزیون را روشن کرده و رفع مشکل را مورد بررسی قرار دهید.

4

راهکار دیگری که در هنگام گیر کردن تلویزیون روی لوگو باید انجام دهید، بررسی لود شدن صحیح تلویزیون است. چرا که ممکن است این اختلال به دلیل لود نشدن سیستم عامل دستگاه رخ دهد.

تعمیر گیر کردن تلویزیون روی لوگو

با بروز مشکل گیر کردن تلویزیون روی لوگو می توانید راهکار های بالا را انجام دهید. در صورتی که همچنان مشکل پابرجا بود و قادر به رفع آن نبودید، می توانید از کارشناسان نمایندگی سونی برای عیب یابی و تعمیر تلویزیون در خواست کمک کنید.

گیر کردن تلویزیون روی لوگو

تکنسین ها ابتدا تلویزیون را عیب یابی کرده و مشکل را تشخیص می دهند و پس از آن هزینه را اعلام می کنند. در صورتی که قطعه سخت افزاری نیاز به  تعمیر یا تعویض داشته باشد، آن را به همراه اجرت از مشتریان دریافت می کنند.

این مطلب نیز برای شما مفید است : تعمیر پنل تلویزیون سونی

5/5(1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید