اشتراک گذاری

تعمیر هارد لپ تاپ سونی

تعمیر هارد لپ تاپ و بازیابی اطلاعات آن بحث مرگ و زندگی است! چراکه برخی اطلاعات به قدری مهم هستند که اگر از دست بروند با هیچ چیز با ارزشی نمی‌توان جای خالی آن‌ها را پر کرد. اما تعمیر هارد لپ تاپ کار هر کسی نیست. چراکه هرگونه اشتباهی در تعمیر هارد لپ تاپ، نه تنها موجب از دست رفتن اطلاعات آن می‌شود بلکه گاهی اوقات موجب از دست رفتن خود هارد نیز می‌شود. از این‌رو باید تعمیرات هارد و بازیابی اطلاعات آن را به یک مرکز معتبر، سپرد. اگر از کاربران لپ تاپ سونی هستید و هارد دستگاه شما دچار مشکل شده است، ادامه این مطلب را دنبال کنید تا شما را با نمایندگی معتبر تعمیر هارد لپ تاپ سونی آشنا کنیم.

تعمیر هارد لپ تاپ سونی

مرکز تخصصی تعمیر هارد لپ تاپ سونی

نمایندگی سونی به عنوان مرکز تخصصی تعمیر هارد لپ تاپ خدمات متمایزی را به کاربران ارائه می‌دهد. این مرکز از نیروهای متخصصی تشکیل شده است که با استفاده از جدیدترین تجهیزات به تعمیرات تخصصی هارد و بازیابی اطلاعات آن به صورت حرفه‌ای می‌پردازند. بنابراین درصورتی که مشکلی برای هارد لپ تاپ سونی شما به وجود آمد بدون هیچ‌گونه نگرانی می‌توانید تعمیر هارد لپ تاپ یا بازیابی آن را به کارشناسان نمایندگی Sony بسپارید.

خدمات تعمیر هارد لپ تاپ سونی

 • رفع مشکل فریم ویر در هارد لپ تاپ سونی
 • رفع مشکل عدم نمایش ظرفیت صحیح هارد سونی
 • رفع مشکل ویروسی شدن هارد لپ تاپ سونی
 • رفع سر و صدای زیاد هارد سونی
 • رفع مشکل عدم دسترسی به اطلاعات هارد سونی
 • رفع مشکل ناپدید شدن درایوهای هارد لپ تاپ سونی
 • بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سونی
 • تعمیر برد هارد لپ تاپ سونی
 • تعویض هارد لپ تاپ سونی
 • رفع مشکل عدم شناسایی هارد لپ تاپ سونی
 • رفع پیغام فرمت دیسک در هارد لپ تاپ سونی
 • تعمیر هارد اکسترنال سونی

علائم خرابی هارد لپ تاپ سونی

گاهی شما حین استفاده از لپ تاپ ازطریق مشاهده علائمی می توانید پی به عملکرد غیر طبیعی هارد لپ تاپ شوید. اگر دقت داشته باشید و این علائم را به زودی تشخیص دهید می توانید از طریق بکاپ گیری به موقع از اطلاعات مهم  و همچنین مراجعه به موقع برای تعمیر هارد لپ تاپ سونی خود از از بین رفتن اطلاعات خود جلوگیری نمایید.

این عوامل شامل موارد زیر می باشد:

 • کند شدن عملکرد ویندوز و کند کپی شدن فایلها
 • ریست شدن ناگهانی لپ تاپ حین کار با ویندوز
 • خراب شدن ناگهانی فایل های ذخیره شده در لپ تاپ
 • تغییر نام فایل ها به اسامی ناشناخته
 • هنگ کردن مداوم ویندوز و لپ تاپ

مشکلات رایج در هارد لپ تاپ سونی

بدسکتور شدن هارد لپ تاپ سونی

درصورتی که ویندوز لپ تاپ شما بالا نمی‌آید، سرعت لپ تاپ شما کند شده است، یا نمی‌توانید به اطلاعات یکی از پارتیشن‌ها و درایوها دسترسی داشته باشید، به احتمال زیاد هارد لپ تاپ شما بدسکتور شده است. البته مشکل بدسکتور شدن هارد لپ تاپ، تنها به این نشانه‌ها محدود نمی‌شود؛ بلکه نمایش Blue Screen، هنگ کردن دائم لپ تاپ یا ریستارت شدن آن نیز نشان‌دهنده بروز این مشکل هستند. اگر لپ تاپ شما نیز دچار چنین مشکلاتی شده است، بهتر است آن را به مهندسین نمایندگی سونی بسپارید. نمایندگی لپ تاپ سونی، تخصصی‌ترین مرکز تعمیر هارد لپ تاپ سونی است؛ از این‌رو کارشناسان این مرکز در کسری از زمان مشکل آن را برطرف کرده و مانند روز اول در اختیار شما قرار می‌دهند.

سوختن برد هارد لپ تاپ سونی

اکثر مواقع وارد شدن ضربه به لپ تاپ یا نوسان برق موجب سوختن برد هارد لپ تاپ می‌شود. از این‌رو تعمیرکاران لپ تاپ، همیشه به کاربران لپ تاپ‌ها توصیه می‌کنند که از وارد شدن ضربه به لپ تاپ خودداری کنند و همیشه از محافظ برای سیستم خود استفاده کنند. یکی از نشانه‌های خرابی برد هارد لپ تاپ سونی، روشن نشدن لپ تاپ یا خاموش شدن ناگهانی آن است. درصورتی که لپ تاپ شما نیز با چنین مشکلی روبه‌رو شده است، به یکی از شعب نمایندگی لپ تاپ سونی مراجعه کنید تا مهندسین این مرکز خدمات تعمیر هارد لپ تاپ سونی را به شما ارائه دهند.

معیوب شدن هد هارد لپ تاپ سونی

هد هارد لپ تاپ، معمولاً با وارد شدن ضربه به لپ تاپ دچار آسیب‌دیدگی می‌شود. اکثر اوقات خرابی هد هارد لپ تاپ با بروز صداهای عجیب و غریب مانند صدای تق تق از هارد تشخیص داده می‌شود. در این صورت نیروهای متخصص نمایندگی لپ تاپ سونی، اطلاعات هارد لپ تاپ سونی را به صورت حرفه‌ای بازیابی می‌کنند و پروسه تعمیر هارد لپ تاپ سونی را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

شناسایی نشدن هارد لپ تاپ سونی

از مشکلات رایجی که اکثر کاربران لپ تاپ با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، شناسایی نشدن هارد لپ تاپ توسط سیستم است. این مشکل یا به دلیل آسیب‌دیدگی هد هارد لپ تاپ یا خرابی‌های فریم روی هارد رخ می‌دهد. بنابراین پیدا کردن منشأ اصلی بروز این مشکل به عیب‌یابی دقیق و تخصصی نیازمند است. کارشناسان مرکز تعمیرات لپ تاپ سونی، ابتدا با عیب‌یابی دقیق، منشأ اصلی مشکل شناسایی نشدن هارد را مورد بررسی قرار می‌دهند و درنهایت با استفاده تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مدرن به تعمیر هارد لپ تاپ سونی به صورت حرفه‌ای می‌پردازند.

هزینه تعمیر هارد لپ تاپ

هزینه تعمیر هارد لپ تاپ، به دلایل خرابی این قطعه و نوع مشکلی که برای آن ایجاد شده است بستگی دارد. از این‌رو کارشناسان نمایندگی سونی ابتدا به صورت دقیق با پروسه عیب‌یابی هارد لپ تاپ، مشکلی که برای آن به وجود آمده است را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ سپس تصمیم می‌گیرند متناسب با نوع مشکل هارد از چه تکنیک‌هایی برای تعمیر آن استفاده کنند. درنهایت با اطلاع به کاربر و دریافت تایید او، پروسه تعمیر هارد لپ تاپ Sony را به صورت تخصصی آغاز می‌کنند.

تعمیر لپ تاپ سونی

خدمات نمایندگی سونی تنها به تعمیر هارد لپ تاپ سونی محدود نمی‌شود، بلکه مهندسین این مرکز خدمات تعمیر لپ تاپ سونی را به طور کامل به مشتریان خود ارائه می‌دهند. بنابراین درصورت بروز هرگونه مشکلی برای لپ تاپ سونی می‌توانید، به یکی از شعبه‌های نمایندگی سونی مراجعه کنید و تعمیرات آن را به این مرکز بسپارید. کارشناسان مرکز تعمیرات لپ تاپ سونی، علاوه‌بر برخوردار بودن از دانش و مهارت بالا در زمینه تعمیرات تخصصی لپ تاپ سونی به ویژه تعمیر هارد لپ تاپ سونی، از تجهیزات نرم‎افزاری و سخت‌افزای فوق پیشرفته‌ای نیز برخوردار هستند؛ که با استفاده از آن‌ها به عیب‌یابی دقیق، تعمیرات حرفه‌ای و درنهایت تست و بررسی دستگاه، جهت اطمینان از عملکرد صحیح آن می‌پردازند.

تعمیر هارد لپ تاپ سونی

نمایندگی سونی مجهزترین مرکز تعمیر و ریکاوری هارد

نمایندگی سونی با همکاری نیروهای متخصص و مجرب به ارائه خدمات فروش و تعمیر هارد سونی می‌پردازد. این مرکز از تجهیزات پیشرفته‌‌ای در زمینه تعمیر هارد لپ تاپ Sony و ریکاوری اطلاعات آن برخوردار است. بنابراین کارشناسان نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی با تجهیزات و امکاناتی که در اختیار دارند، مشکلات هارد سونی را به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن برطرف می‌کنند. از این‌رو درصورت بروز هر نوع مشکلی برای هارد سونی می‌توانید به شعب مختلف نمایندگی سونی مراجعه کنید و تعمیرات هارد را به کارشناسان این مرکز بسپارید.

 

5/5(1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید