اشتراک گذاری

تعمیرات مانیتور سونی

تعمیرات مانیتور سونی در این مرکز به دست متخصصانی انجام می‌پذیرد که ترفندهای تعمیر را متناسب با ساختار و نوع مانیتور برمی‌گزینند. با عیب‌یابی صحیح دستگاه، بهترین راهکار جهت رفع عیوب ایجاد شده در آن را بکار می‌برند. شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات مانیتور سونی تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر، ارتقاء، بهسازی و ترمیم این دستگاه را دریافت نمایید.

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات مانیتور سونی به یُمن وجود کارشناسان زبده با بالاترین سطح کیفی و با استفاده از مؤثرترین متدهای تعمیر انجام می‌پذیرد. مدیریت مرکز تعمیرات مانیتور SONY با اعتقاد به این باور که ارائه خدمات بهتر به مشتریان، باعث تکرار حضور مشتریان وفادار خواهد شد بر ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خویش اهتمام ویژه‌ای داشته و تمام توان خویش را جهت رسیدن به این هدف به کار بسته است.

نمایندگی تعمیر مانیتور سونی

مانیتور های سونی امروزه به یکی از پر فروش ترین مانیتور ها در سراسر جهان بدل شده اند. کیفیت و تنوع بالا از عوامل تاثیر گذار بر این موضوع بوده است. مانیتورهای سونی از اجزای پیچیده‌ای به‌ وجود آمده‌اند؛ پس غیر عادی نیست که این اجزاء، با مشکلاتی روبه‌رو شوند. آن چه مهم است عیب یابی صحیح و تعمیر استاندارد است که لزوما در نمایندگی تعمیرات مانیتور سونی انجام میشود.

یکی از مهم ترین توصیه های کارشناسان تعمیر مانیتور سونی، خودداری از باز کردن و معاینه ی خود سرانه ی مانیتور توسط کاربران است. چرا که این عمل ممکن است مانیتور را با آسیب های جدی تری روبرو کند. کارشناسان نمایندگی تعمیر مانیتور سونی ، با اشراف کامل به تمامی مشکلات و علت وقوع آن ها، قادرند خرابی را در زمانی کوتاه مرتفع سازند. خدمات پشتیبانی این نمایندگی تنوع بسیار بالایی دارد. این خدمات با بالاترین کیفیت و اصولی ترین شیوه ها به انجام میرسد و چنانچه در هر یک از بخش های مانیتور سونی خود، متوجه مشکل شدید، میتوانید با برقراری تماس با نمایندگی سونی از راهنمایی های لازم برای اقدام صحیح برخوردار شوید. در این مقاله به برخی از مشکلات متداول در عمکلرد مانیتورهای سونی میپردازیم.

مشکلات رایج مانیتور سونی

خاموش شدن خود به خودی مانیتور سونی

خیلی از دارندگان مانیتور های سونی ، از بروز مشکلی چون خاموش شدن ناگهانی دستگاه خود، ابراز نگرانی کرده اند. معمولا کاربران با مشاهده ی چنین مشکلی احتمال میدهند که مانیتورشان سوخته است. اما در همه ی موارد چنین نیست. به عقیده ی کارشناسان واحد تعمیرات مانیتور سونی ، خاموش شدن ناگهانی مانیتور میتواند دلایلی نظیر خرابی برد پاور، خرابی مین برد مانیتور، بروز اتصالات در کابل برق داشته باشد.

آن چه مسلم است رسیدگی به این مشکلات نیازمند دقت و توجه بسیاری ست که تنها از عهده ی تعمیرکاران حرفه ای و دوره دیده ی نمایندگی سونی بر می آید. مرتفع سازی این مشکل در نمایندگی تعمیرات مانیتور سونی در حداقل زمان و با کیفیتی مثال زدنی به انجام میرسد.

مشکل سیاه شدن صفحه ی مانیتور سونی

برخی مواقع کاربران هنگام مراجعه به نمایندگی تعمیرات مانیتورsony ، از مشکل سیاه شدن تصویر مانیتور خود ابراز نگرانی میکنند. در چنین مواقعی کارشناسان تعمیر مشکل را به صورت همه جانبه بررسی میکنند تا دلیل آن را تشخیص و در نهایت نسبت به تعمیر آن اقدام به عمل آورند. بررسی این مشکل قبل از هرچیز نیازمند معاینه ی کابل های اتصال اچ دی ام آی، دی وی آی است.پس از آن لازم است مانیتور را به کیس دیگر وصل کرد. اگر مشکل به قوت خود پا بر جا ماند به طور حتم مانیتور با خرابی روبرو شده است. کارشناسان معاینه ی برد پاور را به عنوان راه حل بعدی پیش روی خود قرار میدهند. در صورتی که مشکل از این قطعه ی حساس باشد، تعمیر آن در اسرع وقت به انجام میرسد و در غیر این صورت سوختگی لامپ فلورسنت نیز مورد بررسی قرار میگیرد.

شطرنجی شدن تصویر مانیتور سونی

یکی از مشکلات متداولی که مانیتور های سونی و سایر مانیتور ها را درگیر میکند، شطرنجی شدن تصویر است. کارشناسان تعمیرات مانیتور سونی ، علت این مشکل را معمولا به اختلالات موجود در گرافیک ربط میدهند. برای حل این مشکل هد سینک را از دستگاه جدا میکنند.

سپس چیپ آغشته به خمیر سیلیکون را که حتمالا در معرض خشکی قرار گرفته تمیز میکنند. کمی خمیر مرغوب سیلیکون بر روی آن می مالند و هد را با ظرافت در جای خود قرار میدهند. در اغلب موارد با انجام این فرایند مشکل حل میشود. اما اگر همچنان به قوت خود باقی ماند احتمالا چیپ دچار آسیب های جدی شده و نیازمند تعمیر تخصصی است.

ضربه خوردن به مانیتورسونی

یکی از مشکلات متداول دیگر که بسیاری از مانیتور ها را درگیر میکند، وارد آمدن ضربه های خارج از تحمل مانیتور است. این ضربه ها اگر شدید باشند ممکن است ال سی دی را با مشکل روبرو کنند. در چنین صورتی کاربر متحمل پرداخت هزینه ی تعویض ال سی دی میشود.

به همین خاطر پیشنهاد میشود در جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی دقت لازم به عمل آید. از علائم آسیب دیدگی مانیتور بر اثر ضربه میتوان ایجاد لکه های مایع مانند بر روی ال سی دی را مثال زد. رسیدگی به این مشکلات در نمایندگی تعمیرات مانیتور سونی ، با به کارگیری پیشرفته ترین ابزار و امکانات به انجام میرسد.

خدمات واحد

 • بررسی همه جانبه مانیتور سونی به منظور پیگشیری از کم نور شدن فَلورسنت و مشکلات های‌ولتاژ و …
 • بررسی و کنترل اجزای مانیتور سونی شامل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال
 • کنترل ولتاژ مدارهای الکترونیکی مادربرد
 • کنترل ولتاژ مدارهای الکترونیکی کارت‌گرافیک، مودم، پاور
 • تعمیرات مانیتور ال‌ای‌دی سونی (LCD)
 • تعمیرات مانیتور ال‌سی‌دی سونی (LED)
 • تعمیر و سرویس انواع مانیتور سونی
 • بررسی همه جانبه مانیتور سونی به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف

 

تعمیرات مانیتور سونی

 • تعمیر تمامی مشکلات مربوط به مانیتور سونی
 • تعمیر کارت گرافیک مانیتور سونی
 • تعمیر و تعویض lcd مانیتور سونی
 • تعمیر و تعویض پنل شکسته سونی
 • خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض مانیتور LCD و LED سونی

تعمیرات مانیتور سونی و دیگر واحدهای تعمیرات سونی

تعمیرات مانیتور سونی بدلیل نقش ویژه این محصول در به تصویر کشیدن داده‌ها، تصاویر و اطلاعات موجود در دستگاه‌های دیگر، از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به کاربری‌های متفاوتی که مانیتورهای سونی دارند، روش‌های تعمیری که بر روی هر یک از آن‌ها اِعمال می‌گردد، متفاوت است.

به بیانی دیگر تعمیرات مانیتور سونی با در نظر داشتن ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری هر یک از این دستگاه‌ها اعمال می‌گردند. خدمات تعمیرات ارائه شده در مرکز تعمیرات مانیتور سونی محدود به مدل و نوع خاصی از مانیتور نیست و تمامی مانیتورهای این برند را شامل می‌گردد. واحدهای تعمیرات سونی در زیر معرفی گشته‌اند.

اخبار و مقالات مانیتور سونی

تعمیرات مانیتور سونی به دلیل نقش ویژه این محصول در به تصویر کشیدن داده‌ها، تصاویر و اطلاعات موجود در دستگاه‌های دیگر، از اهمیت بالایی برخوردار است. اهمیت سرعت در تعمیرات یک مانیتور از آن روست که خرابی یک مانیتور به نوعی خرابی تمامی دستگاه به شمار می‌آید. با از کار افتادن آن تمامی دستگاه به نوعی بی مصرف حساب شده و بازدهی خود را از دست می دهد.

مرکز تعمیرات مانیتور سونی یکی از مجموعه‌های پیشرو در ارائه خدمات تخصصی مرتبط با تعمیر و بازیابی این دستگاه است که در حوزه کاری خویش (به سبب همکاری با اساتید این حوزه و استفاده از تجهیزات پیشرفته) بدل به انتخاب نخست بسیاری از کاربران گشته است. اخبار مانیتور سونی و دیگر خبرها مرتبط را می توانید از طریق فضای زیر پیگیری نمایید.

تعمیرات مانیتور سونی در این مرکز بدست متخصصانی انجام می‌پذیرد که ترفندهای تعمیر را متناسب با ساختار و نوع مانیتور برمی‌گزینند. در ادامه با عیب‌یابی صحیح دستگاه، بهترین راهکار جهت رفع عیوب ایجاد شده در آن را به کار می‌برند.

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات مانیتور سونی بدلیل آنالیز و واکاوی تعداد بی‌شماری از مانیتورهای سونی بر ویژگی‌های فنی و نرم‌افزاری این محصول مسلط بوده و قادر هستند تا در کمترین زمان و با استفاده از برترین راهکار، اشکالات احتمالی ایجاد شده در این دستگاه را مرتفع سازند. مطالعه مقالات مانیتور سونی و دیگر مقالات مرتبط با این حوزه، می‌تواند راهنمای خوبی برای آن دسته از کاربرانی باشد که قصد دارند اشکالات ساده پیش آمده در این دستگاه را به دست خود برطرف سازند.

انواع مانیتور سونی و دیگر محصولات سونی

مانیتورهای سونی بدلیل تنوع گسترده‌ای که در ساختار و طراحی آن‌ها لحاظ شده، توانسته‌اند نیازهای کاربران مختلف با سلایق و خواست‌های متفاوت را برآورده سازند و به یکی از پرفروش‌ترین این برند بدل گردند. کارشناسان طراحی و تولید سونی تمامی دانش و توان خود را به‌کار بسته‌اند تا با عرضه‌ی مانیتورهای خاص و متمایز، پیشتاز این عرصه در بازارهای جهانی گردند و تولیدات خود را از دیگر محصولات هم‌تراز پیشی بخشند.

سونی هم‌اکنون در تولیدات‌ مانیتورهای خود آخرین تکنولوژی‌ها و جدیدترین امکانات را به‌موازات یک طراحی شیک و خلاقانه در اختیار کاربران خود قرار داده است. در صورتیکه شما نیز قصد خرید این محصول و یا سایر محصولات سونی را دارید می‌توانید با مراجعه به بخش زیر با انواع مانیتور سونی و دیگر محصولات سونی آشنا شوید. خدمات مرتبط با تعمیرات مانیتور سونی نیز در مرکز تعمیرات سونی قابل دریافت است.

سوالات متداول تعمیرات سونی

بعلاوه شما هموطنان گرامی می‌توانید از طریق ارتباط و تماس با این مرکز، درخواست خود را مبنی بر حضور کارشناسان تعمیر و سرویس تعمیرات سونی در محل مورد نظرتان ثبت نمایید. راه‌های برقراری ارتباط با ما در وب‌سایت رسمی این مرکز و در بخش «ارتباط با ما» ذکر شده است. افزون بر این شما می‌توانید با ثبت پرسش خویش در بخش «پاسخگویی به پرسش‌ها» سوالات خود را با کارشناسان ما در میان گذاشته و از دانش تخصصی آنها بهره‌مند گردید.

سوالات متداول تعمیرات سونی توسط کارشناسان نمایندگی سونی در بخش زیر پاسخ داده خواهد شد. نمایندگی سونی در ایران با همکاری تعمیرکاران زبده و ماهر در زمینه تعمیر و فروش انواع محصولات سونی از جمله لپ‌تاپ، تلویزیون، موبایل، تبلت، دوربین و … فعالیت دارد. تعمیرات تخصصی سونی در نمایندگی سونی در ایران در کمترین زمان، بالاترین  دقت و با صرف هزینه‌ای منصفانه انجام می‌گردد.

نمایندگی سونی

نمایندگی سونی در ایران با بهره‌مندی از کادری متخصص و مجرب و با به کارگیری بروزترین تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در تلاش است تا کیفیت خدمت رسانی به مشتریان خود را در بالاترین سطح حفظ نماید.

بخش فروشگاه مرکزی سونی در نمایندگی سونی در ایران عرضه کننده جدیدترین محصولات شرکت سونی همراه با قطعات و لوازم جانبی این محصولات و بخش تعمیرات آن ارائه دهنده تمامی خدمات موردنیاز به کاربران سونی نظیر تعمیرات مانیتور سونی است. خدمات مرتبط با آموزش نیز با برگزاری دوره‌های آموزش تعمیرات ارائه می‌گردد.

4/5(3 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید