اشتراک گذاری

بروزرسانی تلویزیون سونی

بروزرسانی تلویزیون سونی با اخرین نسخه از نرم افزار به کاربر اجازه میدهد از جدیدترین امکانات برخوردار گردد . از این طریق میتوانید به رفع مشکلات خاص این تلویزیون ها دسترسی پیدا کنید . برای بروزرسانی تلویزیون سونی ابتدا دستورالعمل رو با دقت مطالعه کنید سپس با دقت به اجرای آن بپردازید. از این طریق مانع از بروز شرایطی میشوید که منجر به کم شدن دقت تلویزیون شود.

ابتدا تلویزیون را روشن نکنید و یا در حال آپدیت آنرا از منبع قدرت (برق) جدا نکنید. بجز مواردی که در دستورالعمل ذکر شده هیج دکمه دیگری رو فشار ندهید .قبل از شروع بروزرسانی تلویزیون سونی هر گونه ضبط رو متوقف نمایید . ضمنا مراحل بروزرسانی نرم افزار به سیستم منو در تلویزیون بستگی دارد.

بروز رسانی تلویزیون سونی

نحوه بروزرسانی تلویزیون سونی

جهت سالم نگه داشتن دستگاه باید مطمئن شوید آنرا با آخرین نسخه یا آپدیت سیستم عامل و نرم افزار سونی و گوگل نگه داشته اید. بروزرسانی تلویزیون سونی شامل ویژگیهای کلیدی و برنامه های کاربردی و همچنین رفع اشکال و بهبود ویژگی ها میباشد. با کارشناسان نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی همراه باشید تا در ادامه دو روش اصلی آپدیت تلویزیون سونی را آموزش دهیم.

بروزرسانی تلویزیون سونی از طریق پنل تلویزیون

گام اول:

جهت بروزرسانی تلویزیون سونی ابتدا روی دکمه home در کنترل از راه دور کلیک کنید.

گام دوم:

سپس در تنظیمات دکمه help رو انتخاب نمایید. در منوی help به سمت پایین حرکت کرده تا زمانیکه بروزرسانی نرم افزار تلویزیون را پیدا می کنید.

گام سوم:

در مرحله بعد با استفاده از هر کدام برای یک تابع بروزرسانی نرم افزار سیستم رو بررسی کنید یا تنظیمات دانلود خودکار نرم افزار را به on باز گردانید. چنانچه دانلود خودکار نرم افزار، روی on تنظیم شده باشد تلویزیون تا زمانیکه شما با حفظ حریم خصوصی سونی موافقت نکنید بروزرسانی نرم افزار را از طریق اینترنت دریافت نمیکند. میتوانید بررسی و با سیاست حفظ حریم خصوصی سونی موافقت نمایید.

گام چهارم:

حال به home و سپس help و سپس privacy setting بروید.

بروزرسانی تلویزیون سونی از طریق اینترنت

در صورت اتصال تلویزیون سونی به اینترنت میتوان از طریق اینترنت آپدیت را انجام داد. دانلود نرم افزار بروزرسانی تلویزیون سونی از طریق اینترنت به صورت خودکار چنانچه در دسترس باشد به صورت زیر است.

گام اول:

در ابتدا تلویزیون میپرسد که ایا مایل به ادامه دانلود و نمایش محتویات (ویژگیهای جدید ، رفع اشکال و …) بروزرسانی هستید یا نه . جهت ادامه باید گزینه yes رو انتخاب نمایید. میتوانید به طور عادی از دستگاه استفاده کنید در حالیکه بروزرسانی تلویزیون سونی در حال انجام است.

گام دوم:

هنگامیکه دانلود نرم افزار تلویزیون به اتمام رسید درصورت تمایل میتوانید آنرا نصب کنید. برای پذیرفتن و شروع نصب بروزرسانی تلویزیون سونی دکمه ok رو بزنید. ضمنا با زدن دکمه cancel میتوانید بعدا اقدام به نصب و راه اندازی کنید.

نکته:

در طول نصب و بروزرسانی نباید هیچ دکمه ای رو فشار دهید ( مثل زدن دکمه خاموش تلویزیون یا اینکه AC رو از پریز برق بکشید ). قطع شدن برق تلویزیون در طول نصب بروزرسانی سیستم عامل ممکن است باعث شود دستگاه قادر به پاسخگویی نباشد و نیاز به تعمیر پیدا کند.

نقش فلش در بروزرسانی تلویزیون سونی

چنانچه تلویزیون به اینترنت متصل نباشد یا مایل به بروزرسانی دستی باشید میتوانید با استفاده از یک فلش USB و دانلود بروزرسانی تلویزیون سونی از وبسایت پشتیبانی سونی روی آن این کار را انجام دهید. ابتدا به وبسایت پشتیبانی سونی مراجعه کنید Sony support website.

آپدیت تلویزیون سونی از طریق اینترنت

در کادر جستجو نام مدل تلویزیون خود را سرچ کنید. در صورتیکه مدل دستگاه را نمیدانید لطفا به برچسب روی تلویزیون در گوشه پایین سمت راست پشت پنل نگاه کنید. مثالهایی از نام درست مدلها عبارت است از : KD 55X9305 E ، KD 658505 C و KDL 55W805 C . به بخش نرم افزار و دانلود رفته و دکمه دانلود سیستم عامل رو انتخاب نمایید. دستورالعمل های روی وبسایت را دنبال کنید . برای دانلود بروزرسانی تلویزیون سونی به یک درایو فلش USB نیاز دارید . دانلود را در فلش ذخیره کرده سپس بروزرسانی را در تلویزیون انجام دهید.

یک چرخه قدرت رو با جدا کردن سیم برق AC به مدت ۵ دقیقه انجام بدهید. سپس سیم برق را دوباره وصل کنید. تنظیم مجدد کارخانه را به این صورت تکمیل نمایید.

Home / setting / tv storage and reset / factory data reset

نمایندگی سونی و واحد های تعمیرات سونی

نمایندگی سونی ، واحد های تعمیرات تلویزیون سونی را مجزا راه اندازی کرده است. چنانچه کاربران با افت عملکرد دستگاه مواجه شدند باید به واحد مرتبط مراجعه کنند . کارگاههای فنی این مرکز به ابزارآلات مدرن و درجه یک تجهیز شده است . پروسه تعمیر با بکارگیری مدرنترین تجهیزات در کارگاههای مجهز صورت میگیرد. جمعی از مهندسین مجموعه ملزم به خریداری جددیترین تجهیزات شده اند.

همین امر موجب گشته پروسه تعمیر در کارگاههایی بروز انجام شود. کادر مجرب مرکز تعمیرات سونی پس از گذراندن آزمونهای متعدد علمی برای فعالیت انتخاب شده اند. این افراد با تکیه بر دانش نوین خود به عیب یابی و رفع ایراد دستگاه کاربران میپردازند. چنانچه هر سوالی در زمینه بروزرسانی تلویزیون سونی داشته بیاشید میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

4.9/5(243 امتیاز)
اشتراک گذاری