اشتراک گذاری

نصب تلویزیون سونی روی دیوار

نصب تلویزیون سونی روی دیوار از طریق یک پایه دیواری تلویزیون باید به شکل صحیح و اصولی انجام شود تا بتوانید بهترین استفاده را از تلویزیون خود ببرید.

یک تلویزیون جدید خریده‌اید و دیگر نمی‌خواهید از آن روی میز تلویزیون بزرگی که فضای زیادی از منزل کوچک شما را اشغال کرده استفاده کنید؟ مشکلی نیست، شما می‌توانید آن را روی دیوار سالن پذیرایی خود نیز نصب کنید. اما نصب تلویزیون سونی روی دیوار چگونه انجام می‌شود؟

نصب تلویزیون سونی روی دیوار

بحث مهمی که در مورد نصب تلویزیون سونی روی دیوار وجود دارد، شناسایی بهترین موقعیت برای نصب وجود دارد. اولین چیزی که برای این کار نیاز است، یک پایه دیواری تلویزیون است. پایه‌های دیواری تلویزیون در انواع مختلفی از جمله پابت، متحرک بالا و پایین، متحرک تمام جهات و سقفی وجود دارند. سپس مهم است که شما اصول و روش صحیح نصب تلویزیون خود روی دیوار را بلد باشید. می توانید از خدمات سرویس و نصب تلویزیون در محل بهره مند شوید یا این که اطلاعات لازم را در مورد نصب صحیح تلویزیون کسب نمایید. در ادامه شما را با برخی از این نکات مهم آشنا خواهیم کرد.

نصب تلویزیون سونی روی دیوار

اصول و روش صحیح نصب تلویزیون روی دیوار

شما برای نصب تلویزیون سونی روی دیوار منزل خود باید اصول و قواعد آن را بدانید. اگر تلویزیون خود را به روش صحیحی روی دیوار خود نصب نکنید، پشیمانی آن می‌توانید یک جفت سوراخ اضافه روی دیوار شما را تحویل دهد! مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید و به جلو بروید.

1 – تصمیم بگیرید تلویزیون می‌خواهد در کجا قرار بگیرد

زاویه دید برای به دست آوردن بهترین کیفیت تصویر مهم است؛ بنابراین با دقت محل نصب تلویزیون سونی روی دیوار را انتخاب کنید. نه تنها جابجایی تلویزیون بعد از نصب آن روی دیوار کار دشواری است، بلکه سوراخ‌های اضافی را نیز روی دیوار شما از خودش به جای می‌گذارد. اگر شومینه دارید، نصب تلویزیون در بالای آن می‌تواند یک موقعیت مکانی محبوب باشد، زیرا کانون توجهات اتاق است.

2 – سوراخ‌های نصب پایه دیواری را با دقت دریل کنید

برای نصب پایه دیواری تلویزیون شما باید دیوار را سوراخ کنید. برای این کار باید یک یار کمکی داشته باشید. ابتدا جای مناسب سوراخ‌ها روی دیوار را پیدا کنید، سپس روی آن‌ها علامت بزنید. بعد از آن به کمک دریل جای پیچ‌ها را دریل کنید.

3 – براکت را به دیوار وصل کنید

اکنون باید پایه را نگه دارید و پیچ‌های روی براکت را به سوراخ‌هایی که روی دیوار ایجاد کرده‌اید پیچ کنید.

اینو بخون حتما به کارت میاد : دلیل دوتایی شدن تصویر تلویزیون

4 – صفحه پایه را به دیوار وصل کنید

اگر پایه به تلویزیون شما وصل است، آن‌ها را از هم جدا کنید. سپس پایه را توسط پیچ به قسمت‌هایی از براکت که مشخص شده است وصل کنید.

5 – تلویزیون را به پایه دیواری وصل کنید

اکنون باید تلویزیون را با احتیاط بلند کرده و به براکت پایه دیواری متصل کنید. حالا از تلویزیون خود در جای جدیدش لذت ببرید.

منبع: www.cabletv.com

5/5(1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید