با ورود تلویزیون های هوشمند به بازار توسط مراکز نمایندگی سونی ، شاهد بروز تغییر و تحولات عظیمی در کیفیت زندگی مردم بوده ایم. این تلویزیون ها، به واسطه ی امکانات بسیار جالبی که از آن بهره برده اند، راحتی و آسایش بیشتری را برای کاربران خود به ارمغان آورده اند. یکی از پرطرفدار ترین آپشن هایی که تلویزیون های هوشمند سونی و سایر تلویزیون های اسمارت از آن برخوردارند، قابلیت نصب برنامه های مختلف است. از آن جا که بسیاری از کاربران با چگونگی نصب برنامه روی تلویزیون سونی خود، آشنایی ندارند، تصمیم گرفتیم مقاله ای با محتوای آموزش نصب برنامه روی تلویزیون سونی ، تهیه کنیم.

شما عزیزان میتوانید با مطالعه ی این بخش، به خوبی با چگونگی بهره مندی از این سرویس ، آشنا شوید. لازم است بدانید، برای افزودن برنامه جدید به تلویزیون اسمارت سونی ،اولین گامی که پیش روی شماست، حصول اطمینان از اتصال تلویزیون مورد نظر به اینترنت می باشد. چرا که دانلود برنامه ها از طریق اینترنت بوده و بدون اتصال به اینترنت این مهم عملی نخواهد بود. در ادامه به سایر مراحل نصب برنامه بر روی دستگاه های تلویزیون رسیدگی خواهیم نمود.

نصب برنامه روی تلویزیون سونی

آموزش نصب برنامه روی تلویزیون سونی از طریق اینترنت

 

پس از حصول اطمینان نسبت به وصل بودن اینترنت تلویزیون، برای نصب برنامه روی تلویزیون سونی ، لازم است، فروشگاه گوگل پلی را باز کنید. شما از این نرم افزار در جهت یافتن برنامه های مورد نظر خود روی تلویزیون آندرویدی دلخواه و نصب و مدیریت آن ها بهره خواهید برد. اگر که مایل به مشاهده ی جزئیات هستید می توانید از گزینه review برای این منظور بهره ببرید و در نهایت، انتخاب های خود را مرور کنید. صفحه اصلی فروشگاه گوگل پلی، اپ های مختلف و کاربردی ای را به نمایش همگان قرار میدهد. پس از انتخاب برنامه ی مورد نظرتان و فشردن دکمه ی  enter ، میتوانید جزییات بیشتری از اپلیکیشن را مشاهده نمایید و از نظرات سایر کاربران را در خصوص برنامه ی مورد نظر آگاه شوید. سپس لازم است دکمه ی نصب را فشار دهید.

با مشاهده ی نوار progress bar ، قادر خواهید بود، میزان پیشرفت و پروسه باقی مانده را مشاهده نمایید. فروشگاه گوگل پلی همچنین به شما این امکان را می دهد که در هر زمان دلخواه به حذف برنامه های ناخواسته بپردازید. این مرحله، در همان صفحه ی مربوط به نمایش اطلاعات برنامه ی مورد نظر ممکن خواهد بود. در این صفحه دکمه ای تحت عنوان لغو نصب یا همان uninstall ، وجود دارد که با فشردن آن به راحتی میتوانید برنامه ی مورد نظر خود را حذف نمایید. مراحل نصب برنامه روی تلویزیون سونی ، شباهت بسیاری با سایر تلویزیون های هوشمند دارد و به طور کلی با پیچیدگی خاصی همراه نخواهد بود.

نصب برنامه روی تلویزیون سونی از طریق کامپیوتر

 

از دیگر راه های نصب برنامه روی تلوزیون سونی ، استفاده از کامپیوتر است. برای انجام این کار از مراحل زیر پیروی نمایید :

  • با برنامه مرورگر خود به آدرس https://play.google.com بروید.
  • برنامه “Kodi” رو جستجو کنید.و سپس بر روی دکمه سبز Install کلیک نمایید.
  • اگر به برنامه Google Play Store وارد نشده اید پیغام login screen به شما نمایش داده میشود.
  • از Drop down list با عنوان Choose Device مدل تلویزیون خود را وارد نمایید و بر روی Install کلیک نمایید.
  • 5- به شما پیغام میدهد که در آینده نزدیک kodi بر روی تلویزیون شما نصب میشود. شما بایستی بر روی OK کلیک نمایید.

نمایندگی مجاز سونی

 

نمایندگی مجاز سونی را میتوان یکی از جامع ترین و بزرگ ترین مراکز ارائه ی خدمات فروش و پس از فروش در خصوص محصولات سونی و تعمیر تلویزیون سونی دانست. این مجموعه به جهت برخورداری از امکانات و کارگاه های مجهز خود، قادر است کلیه ی سرویس ها و خدمات مورد نیاز کاربران و متقاضیان را در اختیارشان قرار دهد. خدماتی مانند تعمیر ال ای دی سونی ، تعمیر ال سی دی سونی ، تعمیر تعویض پنل تلویزیون سونی ، تعمیر بک لایت تلویزیون سونی و … . از ویژگی ها و امتیازات مهمی که نمایندگی مجاز سونی به کاربران گرامی خود ارائه میدهد، گارانتی و ضمانات نامه ی معتبر کتبی است. نمایندگی مجاز سونی هم اکنون در شعب مختلفی در سطح تهران و کرج به فعالیت میپردازد و امکان بهره مندی از سرویس های مختلف خود را در شهرستان های کشورمان نیز فراهم ساخته است.

مطالب مرتبط
راهنمای خرید لپ تاپ سونی
راهنمای خرید لپ تاپ سونی
لنز دوربین سونی
لنز دوربین سونی
راهنمای خرید PS4 سونی
راهنمای خرید PS4 سونی
تعمیر بلندگو تبلت سونی
تعمیر بلندگو تبلت سونی
فهرست