اشتراک گذاری

بک لایت تلویزیون Sony

پیکسل ها برای نمایش داده شدن نیاز به نوری در پس زمینه دارند این نور بک لایت است. در انواع تلویزیون های sony برای  نور بک لایت از لامپ های فلورسنت استفاده می شود. لامپ های فلورسنت به دلی توان مصرفی بالا و گرمایی که ایجاد می کنند، در طراحی های جدید با لامپ های ال ای دی جایگزین می شوند. روشنایی این لامپ ها نسبت به مدل های فلورسنت بیشتر است و مصرف برق آن ها کم تر می باشد.

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی

در مواردی که بک لایت تلویزیون سونی دچار اختلال شده است در حقیقت تصویر همچنان نمایش داده می شود اما نوری که برای نمایش دادن تصویر لازم است وجود ندارد. برای مثال در زمان خرابی بک لایت اگر یک چراغ قوه را به صفحه ی تلویزیون نزدیک کنید نمایی ضعیف از تصاویر تلویزیون قابل مشاهده خواهد بود. در ادامه به روش تعمیر بک لایت تلویزیون sony و عیب یابی آن می پردازیم.
 

تعمیر بک لایت تلویزیون  sony

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی به دلیل حساسیت های این بخش تلویزیون باید توسط افراد متخصص انجام شود. همان طور که پیش تر گفتیم ال ای دی های مورد استفاده در تعمیر یا تعویض بک لایت تلویزیون sony باید با مدل تلویزیون هماهنگ باشند همچنین اصل بودن این قطعه تاثیر بسزایی در حفظ کیفیت این دستگاه دارد. عدم استفاده از قطعه ی اورجینال کیفیت تصویر را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد.

همچنین هرگونه خطا و اشتباه در تعمیرات دستگاه شما را با اختلالات بیشتری مواجه می کند. بنابراین لازم است برای تعمیر بک لایت به نمایندگی رسمی sony مراجعه کنید. نمایندگی مجاز sony استفاده از قطعات اصل را برای کاربران تضمین می کند.

عیب یابی بک لایت تلویزیون sony

عیب یابی درست از بک لایت sony به تخصص و مهارت نیاز دارد. البته در مواردی نیز توسط کاربران امکان پذیر است. در مواردی که تلویزیون تصویر ندارد اما صد ا ارد معمولا خرابی پیش آمده با بک لایت مرتبط است. قطع شدن ناگهانی تصویر یکی دیگر از نشانه های اختلال در بک لایت تلویزیون است.

اگر مشکل در قطعی جریان مدار باشد لامپ های ال ای دی بک لایت در صورت سالم بودن هم روشن نمی شوند اا اگر ال ای دی ها دچار اتصال کوتاه شوند لامپ های سالم همچنان نور خود را خواهند داشت ، به همین دلیل در این زمان نقاطی که ال ای دی آن خراب است کم نور دیده می شوند.

هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون سونی

برای تعیین قیمت تعمیر بک لایت تلویزیون سونی و دیگر برندها، اول باید جنس ال ای دی های استفاده شده در این قطعه یا لامپ های فلورسنت تعیین شود. هزینه تعمیر بک لایت های LED، گران تر از نمونه هایی است که به لامپ مجهز هستند. همچنین شدت خرابی یا سوختگی این ال ای دی ها هم مهم است و بر قیمت نهایی تاثیر می گذارد. ممکن است شدت خرابی بالا بوده و امکان ترمیم بک لایت وجود نداشته باشد که در این صورت، باید این قطعه را تعویض کرد. قیمت بک لایت جدید هم در این شرایط به هزینه نهایی اضافه خواهد شد.

تعویض بک لایت تلویزیون Sony

تعمیرات تلویزیون sony

تعمیرات تلویزیون sony در این واحد توسط متخصصان مجرب انجام می شود. برترین کارشناسان در این نمایندگی گرد هم آمده اند تا تمام خدمات مورد نیاز کاربران سونی را ارائه کنند. متخصصان این بخش به دلیل بهره مندی از اطلاعات و دانش مورد نیاز برای تعمیرات انواع تلویزیون sony می توانند تمام خدمات تعمیراتی مرتبط با آن را در مدت زمانی کوتاه ارائه کنند.

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی و تعویض آن از تخصصی ترین سرویس هایی است که در این واحد ارائه می شود. تمامی قطعات تلویزیون در این واحد بررسی شده و در صورت نیاز با نمونه های اصلی خود جایگزین می شوند.

نمایندگی sony

نمایندگی sony با هدف مشتری مداری و پشتیبانی از آنان توانسته است اولویت اول کاربران باشد. تمام خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی sony تحت نظر مدیریت این مجموعه می باشد. بهره مندی از مشاوران قدرتمند امکان بهتری را برای خرید مشتریان فراهم کرده است. مشاوران تمام اطلاعات تخصصی در مورد هر محصول و همچنین نحوه ی نگهداری از آن را به خریداران ارائه می کنند.

تمام محصولات در نمایندگی سونی به صورت اورجینال عرضه می شوند. تمام دستگاه های موجود در این نمایندگی دارای گارانتی هستند. تضمین کیفیت و ارائه ی خدمات در کوتاه ترین زمان از ویزگی های خاص این نمایندگی به شمار می رود.

تعمیرات Sony

تعمیرات sony در واحد هایی جداگانه راه اندازی شده است. گردآوری گروهی از ممتخصصان در این واحد سبب شده تا کاربران بتوانند تمام خدمات تعمیراتی مورد نیاز خود را به بهترین شکل ممکن دریافت کنند. استفاده از مدرن ترین تجهیزات و امکانات سبب تا خدمات تعمیراتی در کوتاه ترین زمان و با بالاتری سطح کیفی ارائه شود.

کاربران می توانند در راستای تعمیرات انواع محصولات sony به این بخش مراجعه کرده و از خدمات آن بهره مند شوند. تعویض قطعات تمام دستگاه های sony در این بخش انجام می شود. تمام خدمات ارائه شده در واحد تعمیرات سونی برای کاربران تضمین می شود.

4.3/5(12 امتیاز)
اشتراک گذاری