اشتراک گذاری

پتنت جدید سونی ، یک کارتریج بازی است!

بازار شایعه همچنان داغ داغ است و در حال حاضر تمامی توجه و تمرکز خود را بر روی پتنت جدید سونی گذاشته است. این موضوع نشان می‌دهد شرکت سونی در حال طراحی یک کارتریج بازی است که هیچ شباهتی به پلی استیشن 5 ندارد. اگر بخاطر داشته باشید این وب سایت Pushsquare بود که برای اولین بار تصویر و پتنت کیت پلی استیشن 5 را منتشر کرد.

حالا همین وب سایت اسناد جدیدی از پتنت جدید سونی منتشر کرده است که نشان می‌دهد کمپانی سونی در حال طراحی یک کارتریج مخصوص بازی است که هیچ شباهتی به کنسول‌های بازی قبلی این کمپانی به ویژه پلی استیشن 5 ندارد.

پتنت جدید سونی

آیا لو رفتن پتنت جدید سونی تنها یک شایعه است؟

در حال حاضر می‌توان گفت این مسئله که آیا پتنت سونی، یک پتنت جدید است یا اینکه کمپانی سونی در حال طراحی آن است تا زمانی که به واقعیت مبدل نشود یک شایعه است اما از آن‌جایی که شاهد انتشار این خبر از سوی وب سایتی هستیم که در گذشته پتنت پلی استیشن 5 را منتشر کرده بود و درنهایت طراحی و ساخت این کنسول بازی به واقعیت پیوست، می‌توانیم امیدوار باشیم که طراحی و اجرای این پتنت نیز در آینده‌ای نه چندان دور به واقعیت مبدل شود. از طرفی در بخش طراحی پتنت جدید سونی می‌توانیم نام یکی از طراحان ارشد کمپانی سونی را نیز مشاهده کنیم. از این‌رو بیشتر به واقعی بودن این احتمالات و شایعات نزدیک می‌شویم.

با  پرطرفدارترین بازی های PS5 آشنا شو و از بازی کردن لذت ببر!😍

آیا احتمالات دیگری هم برای پتنت ثبت شده سونی وجود دارد؟

برخی‌ها معتقدند که قرار است سونی از این کارتریج در یک کنسول بازی سونی جدید استفاده کند. از آن‌جایی که کنسول بازی پلی استیشن 5 از نسل جدید بلوری پشتیبانی می‌کند و استفاده از چنین کارتریجی در آن بعید است، این تصور که پتنت ثبت شده سونی در یک کنسول جدید استفاده شود دور از انتظار نیست. البته این احتمال را نیز باید در نظر گرفت که شاید پتنت جدید سونی برای استفاده در یک کنسول دستی که تاکنون سونی آن را معرفی نکرده است، مورد استفاده قرار بگیرد.

جدیدترین اخبار در نمایندگی سونی

اگر شما هم عاشق اخبار تکنولوژی به ویژه اخبار دنیای سونی هستید می‌توانید به بخش اخبار همین وب سایت مراجعه کنید و از این طریق جدیدترین و جذاب‌ترین اخبارهای روز سونی را دنبال کنید. کارشناسان نمایندگی سونی شما را در جریان آخرین تغییر و تحولات شرکت سونی قرار می دهند.

اشتراک گذاری