اشتراک گذاری

تعمیر مادربرد لپ تاپ سونی

تعمیر مادربرد لپ تاپ سونی، در مرکز سونی با بالاترین کیفیت انجام می شود. معمولا اکثر مشکلات سخت افزاری موجود در لپ تاپ ناشی از معیوب بودن مادربرد است و با تعمیر آن همه مشکلات حل و فصل خواهد شد.

مادربرد در واقع یک مدار اصلی لپ تاپ است که اگر به هر دلیلی آسیب ببند، کل سیستم از کار می افتد و سیستم بی ارزش می شود. منظور از تعمیر مادربرد لپ تاپ سونی در حقیقت تعویض قطعات کوچکتر و چیپ های از کار افتاده روی برد اصلی است که هر یک از آنها وظایف خاص خود را دارند و کار خاصی انجام می دهند.

تعمیر مادربرد لپ تاپ سونی

اهمیت تعمیر مادربرد لپ تاپ سونی

بد نیست بدانید که با تعمیر مادربرد لپ تاپ سونی به جای تعویض آن می توانید تا ۷۵ درصد از هزینه های خود را کم کنید و به نوعی صرفه جویی کنید. مادربرد در بین قطعات رایانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است، زیرا وظایف ریز و درشتی را بر عهده دارد.

مادربرد عملکردی مانند سیستم عصبی دارد و تمام اجزای مختلف را به هم متصل می‌کند. معمولا مشخصات فنی مادربرد تفاوت چشمگیری در عملکرد کلی ایجاد نمی‌کند، ولی می‌تواند کمک کند که اجزای کلیدی در کنار هم بهتر و سریع‌تر کار کنند و طول عمر دستگاه را افزایش دهد و نیاز به تعمیر مادربرد لپ تاپ سونی را به حداقل برساند.

برای تعمیر مادربرد می توانید به بخش تعمیر لپ تاپ سونی مراجعه نمایید و یا با یکی از نمایندگی های ما تماس بگیرید. برای تماس می توانید از طریق بخش تماس با ما در سایت اقدام نمایید.

نحوه تعمیر مادربرد لپ تاپ سونی

عیب یابی و تشخیص همواره از مهمترین مباحث در علم الکترونیک  و آی تی است. آلارم های هشدار دهنده یک سیستم کامپیوتری برای یک کارشناس حرفه ای بسیار مهم و حائز اهمیت است؛ به طوری که هر بوق یا صدایی که توسط بایوس مادربرد به گوش می رسد، معنی خاصی دارد. در ادامه به بررسی این بوق ها می پردازیم تا درباره آنها اطلاعات مفیدی کسب کنید؛

بررسی بوق های مادربرد لپ تاپ سونی

شنیدن شش بوق کوتاه

این بوق نشان دهنده این است که چیپی که روی مادربرد وظیفه کنترل Keyboard را بر عهده دارد، کار نمی کند.

شنیدن هشت بوق کوتاه

در این حالت کارت گرافیکی شما کار نمی کند.

شنیدن یک بوق کوتاه

در این حالت سیستم شارژ حافظه دچار مشکل شده است

شنیدن چهار بوق کوتاه

سیستم تایمر از کار افتاده است و مادربرد باید عوض شود.

نقش مادربرد در لپ تاپ سونی

در دنیای لپ تاپ ها و بعد مادربردها آن ‌قدر جزئیات ریز و درشت وجود دارد که می‌توان ساعت‌ها در موردشان حرف زد، اما به عنوان یک اصل کلی همواره جنبه‌های اصلی و تعیین‌کننده‌ مادربردها را در هنگام خرید لپ تاپ سونی در نظر بگیرید و نسبت به کارایی و عملکرد آنها حداقل دانش اولیه را داشته باشید.

تنها با وجود رعایت این شرایط است که هنگامی که به تعمیر مادربرد لپ تاپ سونی محتاج می شوید، می توانید شخصا تصمیمات درست و به هنگامی بگیرید. در غیر این صورت عموما کاربران خیلی دیر به فکر ترمیم و برطرف سازی عیوب مادربرد دستگاه شان می افتند.

کیفیت خدمات رسانی مرکز تعمیر مادربرد لپ تاپ سونی

مرکز تعمیر مادربرد لپ تاپ سونی با استفاده از تجهیزاتی پیشرفته و مدرن تعمیراتی و ابزارآلات لحیم کاری جدید و استاندارد، برای رفع و برطرف سازی عیوب مادربرد لپ تاپ سونی، به صورت کاملا تخصصی ارائه خدمات می کند.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری قطعات جدید ، نیاز مبرم به تجهیز مرکز خدمات به دستگاه های جدید دنیا کاملا قابل درک است که این مرکز  همواره نسبت به تهیه و خرید آنها اقدامات لازم را انجام می دهد.

تعمیرات لپ تاپ سونی

واحد تعمیرات لپ تاپ در نمایندگی سونی با تامین قطعات و لوازم جانبی اصل و شرکتی، این توانایی را دارد که در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت ممکن، اقدام به تعمیر و ترمی انواع مدل های لپ تاپ های سونی کند. این مرکز برای ارائه این سرویس واحدی جداگانه را راه اندازی کرده است و از متخصصان ویژه همین دستگاه کمک می گیرد.
4.5/5(2 امتیاز)
اشتراک گذاری