اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیرات پلی استیشن سونی

با پیشرفت تکنولوژی، پلی استیشن ها یکی از وسایل مورد علاقه ی گیمر ها به شمار می آیند. به همین دلیل تعمیرات پلی استیشن برای این کاربران امری مهم به حساب می آید. کمپانی سونی یکی از خلاق ترین ها در زمینه ی طراحی پلی استیشن می باشد.

این دستگاه ها مثل تمام وسایل دیگر گاهی دچار اختلال و آسیب می شوند. لازم است بدانید تعمیرات پلی استیشن سونی کار ساده ای نیست. این دستگاه به دلیل حساسیت ها و پیچیدگی های داخلی باید توسط تعمیرکاری مجرب تعمیر شود. خبرخوش برای شما این است که ما برترین تعمیرکاران را در این مجموعه گردآوری کرده ایم تا شما کاربران برای تعمیر دستگاه خود دغدغه ای نداشته باشید.

تعمیرات پلی استیشن سونی

عیوب رایج پلی استیشن سونی

پلی استیشن ها معمولا دچار مشکلاتی شبیه به هم می شوند که در اینجا به بعضی از آن ها اشاره می کنیم:

خوانده نشدن دیسک در کنسول بازی

برای رفع این مشکل ابتدا از مرتبط بودن دیسک با دستگاه خود اطمینان حاصل کنید. مهمترین نکته در این زمینه پشتیبانی دستگاه شما از فرمت دیسک می باشد.

عدم اتصال به اینترنت

برای رفع این مشکل ابتدا وضعیت سرور را چک کنید ممکن است دچار اختلال شده باشد و یا موقتا از دسترس خارج شده باشد.

قابل دسترس نبودن محتوا

ارور رایج پلی استیشن ها قابل دسترس نبودن محتوا می باشد که لازم است برای رفع آن با پشتیبانی پلی استیشن تماس بگیرید.

نامعتبر بودن کارت اعتباری

در صورت مواجه شدن با این ارور، از درست وارد کردن اطلاعات کارت اطمینان حاصل کنید.

عدم تشخیص هارد دیسک توسط کنسول

برای رفع این مشکل پیشنهاد ما خاموش و روشن کردن دستگاه می باشد.

رفع عیوب رایج در واحد تعمیرات پلی استیشن سونی

تمام مشکلات ذکر شده در بالا و همچنین ایرادات احتمالی دیگر در این مرکز قابل رفع می باشند. تعمیرکاران و متخصصان این مجموعه بر تمام عیوب دستگاه ها و نحوه ی برطرف کردن آن ها مسلط هستند. تعمیرات پلی استیشن سونی در این مرکز توسط مهندسان نمونه انجام می شود.

نکات مهم برای نگهداری پلی استیشن سونی

عواملی که بر خرابی پلی استیشن سونی تاثیرگزار هستند شامل رطوبت، گرد و غبار، عدم سرویس به موقع دستگاه و نوسانات جریان برق می باشد. سرویس به موقع دستگاه یکی از حیاتی ترین نکات در خصوص نگهداری دستگاه  می باشد زیرا کمک می کند تا قبل از خرابی کامل ، به تعمیر آن بپردازید. فرسودگی قطعات نیز یکی از عواملی است که در عملکرد دستگاه اختلال  ایجاد می کند، سرویس به موقع از مستهلک شدن قطعات جلوگیری می کند.

برخی از ایرادات پلی استیشن سونی تنها به وسیله ی دستگاه BGA امکان پذیر است. مرکز تعمیرات پلی استیشن سونی با بهره مندی از این دستگاه تمام عیوب پلی استیشن شما را برطرف می کند.

سرویس در محل پلی استیشن سونی

سرویس در محل سونی و تعمیرات پلی استیشن سونی به شما کمک می کند تمام خدمات مرتبط با تعمیرات را دریافت کنید. تعمیرکار با حضور در محل مورد نظرتان به شما کمک می کند تا دستگاه را تعمیر کنید. مزیت این سرویس آشنایی شما با بخش های گوناگون دستگاه می باشد.

تعمیرات پلی استیشن سونی با استفاده از این سرویس توسط متخصصان انجام می شود. با مراجعه ی تعمیرکار به محل شما تمام عیوب و خطاهای دستگاه شما برطرف خواهد شد. اگر قطعه ای در دستگاه نیاز به تعویض داشته باشد تکنسین ما آن را با قطعه ی اورجینال جایگزین خواهد کرد.

تعمیرات سونی

تعمیرات سونی از واحدهایی گوناگون تشکیل شده است. هر یک از واحد ها دارای تخصص و مهارت برای تعمیر یکی از تولیدات کمپانی سونی می باشد. مرکز تعمیرات سونی با بهره مندی از کادر فنی مجرب تمام اشکالات دستگاه ها را تعمیر و ترمیم می کند.

نمایندگی سونی

نمایندگی سونی برای رفاه و آسودگی شما تمام سرویس های فروش و خدمات پس از فروش را  ارائه می کند. فروش در نمایندگی رسمی سونی با همکاری مشاوران انجام می شود. مشاوران این نمایندگی از تمام مختصات فنی هر محصول اطلاع دارند.

بنابراین برای داشتن انتخابی هوشمندانه به خریداران کمک می کنند. مشتریان با مراجعه به این مرکز تمام خدمات تعمیرات و گارانتی را دریافت خواهند کرد. نمایندگی سونی با تکیه بر دو اصل اعتماد و تضمین کیفیت به مشتریان خدمات ارائه می کند.

5/5(1 امتیاز)
اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
فهرست