اشتراک گذاری

تعمیرات تلویزیون سونی

تعمیرات تلویزیون سونی در صورتی که بر اساس استانداردها و ضوابط جهانی و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر انجام پذیرد، این امکان را برای کاربر فراهم می سازد تا لذت کار با یک دستگاه باکیفیت را مجدداً تجربه نماید. بعلاوه در صورتی که تعمیرات تلویزیون سونی در یک مرکز استاندارد، به صورت تخصصی و بی هیچ عیب و نقصی انجام پذیرد می‌تواند قوت قلبی برای کاربران این برند پرطرفدار و محبوب باشد.

زیرا به کاربران این اطمینان را می بخشد که در صورت بروز اختلال و نقص در هریک از تلویزیون های سونی، مرکزی وجود دارد که آنها را به تخصصی ترین شکل ممکن، تعمیر و بازیابی می کند. مرکز تعمیرات تلویزیون سونی، با بهره‌‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و با همکاری جمعی از مهندسان و کارشناسان این حوزه، فضایی ایجاد نموده که در آن می‌توان غالب اختلالات ایجاد شده در تلویزیون های سونی را رفع و برطرف نمود.

تعمیرات تلویزیون سونی

نمایندگی تلویزیون سونی

نمایندگی تلویزیون سونی نه تنها در زمینه تعمیرات تلویزیون سونی خدمات ارائه می دهد، بلکه در حوزه فروش هم دستی بر آتش دارد و بهترین سرویس های فروش را برای کاربران خود تدارک دیده است.

اگر شما برند سونی را برای خرید یک دستگاه تلویزیون انتخاب کرده اید و میان انواع مختلفی تلویزیون های سونی مردد هستید و دقیقا نمی دانید کدام را انتخاب و خریداری کنید، ما به شما کمک می کنیم که با در نظر گرفتن شرایط اختصاصی خود یک انتخاب بهینه و مناسب داشته باشید.

در حوزه تعمیرات تلویزیون سونی نیز برای شما تدارکات زیادی دیده ایم. بهترین و پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات برای عیب یابی و تعمیر در تعمیرگاه تلویزیون سونی فراهم است تا تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه را برطرف کند. برای این واحد تعمیراتی به هیچ وجه مهم نیست که شما تلویزیون خود را از کجا خریداری کرده اید؛ متخصصان حرفه ای و باتجربه ما خدمات تعمیر تلویزیون سونی را بدون هیچ محدودیتی ارائه می دهند.

ما در تعمیرگاه مجاز سونی با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر شهر تهران و کرج، این امکان را داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیر تلویزیون سونی وارد عمل شویم.

تعمیر تلویزیون سونی در محل

سرویس در محل تلویزیون سونی خدمتی است که از جانب نمایندگی رسمی سونی در راستای رفاه بیشتر مشتریان فراهم شده است. کاربران می توانند بدون نیاز به مراجعه ی حضوری به نمایندگی تلویزیون سونی را تعمیرکنند. تعویض و تعمیر و ارتقاء قطعات از جمله خدماتی است که در راستای تعمیرات تلویزیون سونی ارائه می شود.

جهت بهره مندی از این سرویس باید از طریق یکی از روش های موجود در وبسایت با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. پس از ثبت درخواستتان کارشناسان ما جهت تایید درخواست و همچنین اطلاع از مشکل پیش آمده با شما تماس خواهند گرفت.

بعد از این اقدام در مدت کوتاهی تعمیرکار به محل مورد نظر شما اعزام شده و پس از عیب یابی دقیق از دستگاه به تعمیر آن می پردازد. دستگاه های تعمیر شده پس از تست سلامت در اختیار شما قرار خواهند گرفت. تکنسین ها تمام عیوب دستگاه را با استفاده از به روزترین تجهیزات برطرف خواهند کرد.

خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون سونی

 تعمیر مشکلات رایج تلویزیون سونی

بیشتر کاربران، ساعت های زیادی از روز را از تلویزیون خود استفاده می کنند. این مساله در کنار عوامل محیطی همچون: نوسانات جریان برق، آلودگی های ناشی از گرد و غبار، نفوذ آب و مواد پاک کننده به داخل دستگاه، ضربه خوردن و مواردی از این دست، موجب بروز اختلالاتی در عملکرد تلویزیون می گردد.

یکی از مشکلات رایج تلویزیون sony، روشن نشدن دستگاه است. گاهی هم دستگاه روشن می شود ولی پس از نمایش لوگو، یا خاموش می شود و یا در همان وضعیت می ماند. خاموش شدن ناگهانی هم یکی دیگر از ایرادهای این دستگاه است که کاربران به وفور با آن مواجه می شوند.

مساله دیگری که تلویزیون را درگیر کرده و کارکرد آن را دچار مشکل می کند، تار شدن همه یا بخشی از تصویر است. گاهی هم کاربران شاهد خطوط عمودی یا افقی در نمایشگر تلویزیون شان هستند.چشمک زدن چراغ جلو نیز از جمله مشکلاتی است که مختص تلویزیون سونی است.

از طرفی، گاهی دیده می شود که تصویر، نور و کیفیت مطلوب را ندارد. قطع شدن صدا و یا تصویر را نیز باید به این موارد افزود. تعمیرات تلویزیون سونی در هریک از این موارد، مهارت بالایی می خواهد؛ چرا که باید منشأ ایراد مشخص شده و برطرف گردد. همکاران ما در نمایندگی تلویزیون سونی، مهارت و تخصص کافی برای این منظور را دارند.

تعمیر اسپیکر تلویزیون سونی

خرابی اسپیکر به معنی بی کیفیت بودن صدای تلویزیون یا پخش نشدن آن است. این مشکل ممکن است به دلیل محکم نبودن اتصالات و کابل های صدا یا استفاده از دستگاه های جدید باشد، که به سادگی قابل حل هستند. اما اگر دلیل آن خرابی در برد و قطعات درونی باشد، باید توسط تکنسین تعمیر تلویزیون سونی بررسی شده و سپس مشخص شود که چگونه باید آن را رفع کرد.

تعمیر پنل تلویزیون سونی

تعمیر پنل تلویزیون سونی یک نمونه از خدمات واحد تعمیرات تلویزیون سونی است. این واحد معتبر و مجاز تعمیراتی به کمک تجهیزات پیشرفته و هوشمند، عیب یابی، تعمیر، ترمیم و تعویض پنل تلویزیون سونی را انجام می دهد. مهندسان و کارشناسان واحد تخصصی تعمیر پنل تلویزیون سونی با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته، می توانند تمام مشکلات و نواقص ایجاد شده در این دستگاه را برطرف کنند.

با دیدن نشانه هایی از جمله وجود هاله سیاه بر روی تصویر و خاموش و روشن شدن تلویزیون سونی، دوتایی شدن تصویر و تاریک و روشن شدن آن از بالا، قطع شدن تصویر پنل تلویزیون، روشن شدن تلویزیون و توقف تصویر پس از چند ثانیه، خیس شدن پنل تلویزیون، سوخته شدن پنل و مشکلاتی از این قبیل باید فکری به حال پنل تلویزیون خود کنید.

پنل مهمترین بخش هر تلویزیون است؛ تا جایی که 70 درصد ارزش هر تلویزیون به پنل آن است؛ لذا باید بررسی کنید و ببینید که با توجه به مشکل موجود تعمیر و تعویض پنل برای شما به صرفه تر است یا خرید یک دستگاه تلویزیون نو.

تعمیرات تلویزیون سونی

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی

خرابی بک لایت تلویزیون یکی از رایج ترین خرابی ها است. متداول ترین علت این خرابی هم عدم توازن بین توان ال ای دی و ولت و آمپر ورودی است.

واحد تعمیرات تلویزیون سونی برای تعمیر بک لایت تلویزیون سونی دامنه وسیعی از قطعات را بررسی می کند؛ با خرابی بک لایت تلویزیون، مدارات پروتکتور در اثر نیمه خراب شدن قطعات بخش بک لایت فعال می شوند و در نتیجه نور بک لایت تلویزیون بعد از مدتی مثلا نیم ساعت قطع می شود.

برای تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تست قطعات و کنترل کیفیت تعمیرات انجام شده اهمیت بسیار زیادی دارد. مشکلاتی نظیر قطع شدن ناگهانی تصویر، قطعی جریان مدار و داشتن صدا بدون تصویر در تلویزیون نشانه های خرابی بک لایت تلویزیون سونی است.

تعمیر آمپلی فایر تلویزیون سونی

در واحد تعمیرات تلویزیون سونی و در بخش اختصاصی تعمیر آمپلی فایر تلویزیون سونی ابزار و تجهیزات لازم برای عیب یابی و تعمیر و ترمیم این قطعه فراهم است. آمپلی فایر قطعه ای مربوط به صدا است که به شکل آیسی در تلویزیون جاسازی شده است و با  MCU ارتباط مستقیم دارد.

تعمیر آمپلی فایر تلویزیون سونی

معمولا با محرز شدن خرابی آمپلی فایر تلویزیون، با تعویض بلندگو یا تعویض سلف و خازن که در مسیر آیسی صدا قرار دارد، کیفیت صدا بهبود پیدا می کند. خرابی بلندگوها و سلف هایی که در مسیر خروجی صدا هستند، باعث می شوند که بلندگوهای دستگاه صدا را پخش نکنند؛  نداشتن صدا یا قطع و وصل شدن صدای تلویزیون می تواند ناشی مسائل مختلفی باشد، برای مثال خرابی آیسی و المان هایی که با آیسی صدا در ارتباط هستند، می تواند عامل قطع و وصل شدن صدای تلویزیون باشد. در هر صورت پس از بررسی و ریشه یابی دقیق مسیر تعمیر انتخاب و اجرا می شود.

تعمیر مین برد تلویزیون سونی

مین برد قطعه مهمی است که در کارکرد کلی تلویزیون تاثیر دارد و می تواند در اکثر مشکلات و اختلالات دخیل باشد. این قطعه سیستم کنترل تلویزیون را در دست دارد.

کنترل و مدیریت بخش های مختلف تلویزیون مانند کنترل و سوئیچ صدا و تصویر و همچنین ورودی و خروجی ها، دریافت فرمان از ریموت کنترل و کلیدهای دستگاه و موارد اینچنینی بر عهده مین برد است.

آنچه در تعمیر مین برد تلویزیون سونی مهم است، تشخیص صحیح و عیب یابی به موقع است. تنها در این صورت است که تعمیر مین برد تلویزیون سونی به درستی انجام می شود. روشن و خاموش شدن تلویزیون سونی، قطع شدن تصویر تلویزیون سونی، ظهور خطوط رنگی عمودی روی تصویر تلویزیون و قطع شدن بک لایت تلویزیون سونی نشانه هایی دال بر خرابی مین برد هستند.

تعمیر مین برد تلویزیون سونی پیچیدگی ها و حساسیتی زیادی دارد و به ظرافت و دقت عمل بسیار زیادی نیازمند است. واحد تعمیرات تلویزیون سونی برای تعمیر این قطعه به همه این پیچیدگی ها توجه می کند.

تعویض قطعات تلویزیون سونی

بیشتر قطعات تلویزیون به گونه ای طراحی شده اند که به ندرت قابل تعمیر هستند. پنل که به طور کلی غیر قابل تعمیر است و نیاز به تعویض دارد. اگرچه به دلیل قیمت بالای این قطعه، بیشتر تعمیرکاران آن را تعویض نکرده و به کاربران توصیه می کنند که به فکر یک تلویزیون جدید باشند. اما به هر حال قطعات دیگری مثل بردهای الکترونیکی، بک لایت، تیونر و…، ممکن است به دلیل شدت آسیب دیدگی نیاز به تعویض داشته باشند. در این صورت، تلویزیون باید باز شده و قطعه ی مورد نظر از آن خارج گردد.

باید بدانید که همه ی بخش های این دستگاه، به نوعی با هم در ارتباطند و بروز کوچک ترین مشکل در یکی از آنها، باقی قطعات را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. بنابراین لازم است که فرایند تعویض، با دقت و ظرافت بالایی انجام شود تا سایر بخش ها در معرض خطر قرار نگیرند.

ابزار ویژه ای برای این منظور وجود دارد که البته همه ی مراکز تعمیراتی از آنها استفاده نمی کنند. بهره مندی تکنسین های واحد تعمیر تلویزیون سونی از این تجهیزات، در کنار مهارت و تجربه ی بالا، به آنها این امکان را داده که تعویض قطعات تلویزیون سونی را به بهترین شکل و بدون خطا و اشتباه انجام دهند.

سرویس در محل تلویزیون

تعمیر تلویزیون سونی در محل، یکی از سرویس هایی است که نمایندگی رسمی سونی مرکز سخت افزار ایران به کاربران خود ارائه می دهد. این مرکز در راستای تحقق اهداف مشتری مداری، امکانی را فراهم آورده که کاربران برای رفع مشکلات عملکردی هریک از انواع lcd یا led، سینمای خانگی و یا پلاسما سونی خود، مشکلات و دردسرهای کمتری داشته باشند. به موجب این سرویس، کاربران می توانند به صورت تلفنی مشکل موجود در تلویزیون را به کارشناسان ما گزارش داده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

در صورت برطرف نشدن مشکل، تیمی متشکل از مجرب ترین متخصصین تعمیرات تلویزیون به محل مورد نظر آنها اعزام شده و ضمن بررسی تخصصی محصول، اقدامات لازم برای تعمیر آن را انجام می دهند. گفتنی است تیم اعزامی برای تعمیرات تلویزیون سونی به صورت سرویس در محل، از دستگاه های پیشرفته و جدیدی استفاده می کنند و به این ترتیب، خیال کاربران را از بابت رفع مشکلات موجود راحت می کنند.

تعمیرات تخصصی تلویزیون سونی

تلویزیون یک محصول پیچیده است که از قطعات و بخش های بسیار زیادی تشکیل شده است. هریک از این بخش ها، خود زیر مجموعه هایی دارند که معیوب شدنشان، زمینه ساز بروز مشکلات جدی در دستگاه می گردد. شناخت این قطعات ریز و درشت، کار راحتی نبوده و مستلزم برخورداری از دانش فنی در این زمینه می باشد. تعمیر و تعویض قطعاتی همچون بک لایت، پنل، مین برد، برد پاور، برد تغذیه، برد معکوس کننده، برد کنترل تایمینگ یا تی کان و … در نمایندگی مجاز سونی مرکز سخت افزار ایران، به دست حرفه ای ترین تعمیرکاران این حوزه انجام می شود.

گفتنی است این تکنسین ها، قطعات ذکر شده و بخش های مختلف آنها را به خوبی می شناسند و با ریزه کاری ها و ظرافت های هریک از آنها به خوبی آشنایی دارند. از طرفی، به دلیل استفاده از تجهیزات و ابزار کاربردی و جدید، امکان ترمیم همه ی بخش های تلویزیون بدون کوچک ترین خطا یا اشتباه فراهم شده است. لذا می توان نمایندگی مذکور را مدعی تعمیرات تخصصی تلویزیون سونی در سطحی مثال زدنی به حساب آورد.

خدمات تعمیرات تلویزیون sony

مهم ترین خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی، عبارتند از:

 • تعمیرات شاسی تلویزیون
 • تعمیر و عیب یابی برد های ولتاژ تلویزیون
 • تعمیرات تخصصی برد آمپلی فایر
 • تعمیر برد کنترل پنل تلویزیون سونی
 • تعمیر برد سوئیچ در انواع مدل های تلویزیون
 • عیب یابی و ترمیم تخصصی برد دیتا
 • رفع ایرادهای پنل ورودی و خروجی صدا و تصویر انواع تلویزیون sony
 • تعمیرات منبع تغذیه و شناخت پاور سوئیچینگ در تعمیر تلویزیون سونی
 • عیب یابی و تعمیر اسپیکر و بلندگو ها
 • تعمیرات تخصصی تیونر تلویزیون در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی
 • تعمیر انواع برد مانیتور CRT & LCD & LED
 • ترمیم و تعویض مدارهای مانیتور و فرکانس های عمودی و افقی
 • تعمیر و تعویض انواع Back Light در LCDتلویزیون
 • تعمیر قطعاتی همچون: مین برد ، بورد ترانزیستور ، درایور BackLight ، برد تغذیه Lips

تعمیرات تلویزیون سونی و دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات سونی

نمایندگی سونی در ایران با تکیه بر کادر فنی باسابقه و مجرب خویش، از معدود شرکت‌های ارائه دهنده خدمات در کشور است که  در جذب نیروی انسانی و مهندسان این مرکز بر سه رکن تجربه، اخلاق مداری و داشتن مدارج علمی بالا تأکید ویژه ای داشته است. نمایندگی سونی در ایران با همکاری مهندسان زبده و ماهر در زمینه تعمیر و فروش انواع محصولات سونی از جمله لپ تاپ، تلویزیون، موبایل، تبلت، دوربین و … فعالیت دارد.

تعمیرات تخصصی سونی در نمایندگی سونی در ایران در کمترین زمان، بالاترین دقت و با هزینه های مصوب شرکتی انجام می پذیرد. نمایندگی سونی در ایران با بهره مندی از کادری متخصص و مجرب و با به کارگیری بروزترین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری در تلاش است تا کیفیت خدمت رسانی به مشتریان خود را در بالاترین سطح حفظ نماید.

شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی سونی در ایران و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید. در حال حاضر نمایندگی سونی متشکل از پارت‌های متعددی است ک شما کاربران گرامی پس از ورود به آن، بسته به نوع دستگاه و اشکالات ایجاد شده، به پارت مرتبط معرفی و راهنمایی می‌گردید. پارتهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی سونی در ایران در بخش زیر معرفی گشته اند.

تعمیرات سونی و اخبار مرکز تخصصی سونی

لزوم بهره مندی کارشناسان یک مرکز از تخصص و مهارت -پیش از اقدام به تعمیرات سونی- از آن روست که راهکارها و ترفندهایی که توسط کارشناسان اِعمال می‌گردند می‌بایست با درنظر داشتن نوع اشکالات پیش آمده،-یعنی نرم افزاری یا سخت افزاری بودن ایرادات- انتخاب و اجرایی گردند. به بیانی دیگر تشخیص این مسئله که اختلال در عملکرد دستگاه های سونی ناشی از عیوب سخت افزاری یا نرم افزاری است نیاز به بررسی و عیب‌یابی دستگاه به دست یک کارشناس خبره و آزموده دارد.

تعمیرات تلویزیون سونی

در همین راستا، مرکز تعمیرات سونی با ایجاد واحدهای تخصصی تعمیر، متخصص ترین و زبده ترین کارشناسان و مهندسان تعمیر را در ساختار دورنی خویش به همکاری فراخوانده است و تمامی تلاش و توان خود را جهت دستیابی به مفهوم واقعی ارائه خدمات تخصصی-تضمینی تعمیرات سونی به کار برده است. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات سونی درصدد برامده اند تا در راستای ارائه خدمتی دیگر جدیدترین اخبار مرکز تخصصی سونی و رویدادهای مرتبط با محصولات سونی را نیز در اختیار شما قرار دهند. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر اخبار مرتبط با این حوزه را دریافت نمایید.

تعمیرات تلویزیون سونی و مقالات تعمیرگاه تخصصی سونی

تعمیرات تلویزیون سونی در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل تجزیه و واکاوی تعداد بیشماری از تلویزیون های سونی با ویژگی ‌های سخت افزاری و نرم افزاری‌ این دستگاه‌ها آشنایی یافته و قادر به رفع تمامی اختلالات ایجاد شده در آن‌ها گشته‌اند. تجزیه و بررسی هر مدل از تلویزیون های سونی منجر به تدوین روشهایی گشته که بالاترین سطح بازدهی را در فرآیندهای تعمیر داشته‌اند.

حضور کارشناسان مجرب و کاردان در این مجموعه سبب گشته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در تلویزیون های سونی را تعمیر و رفع نمایید و از مراجعه به دیگر مراکز بی‌نیاز گردید. مدیریت مرکز تعمیرات سونی به دلیل اطمینان از تبحر و دانش کادر فنی خویش تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی نموده است.

کارشناسان مرکز تعمیرات تلویزیون سونی به دلیل حضور در همایش‌های سخت‌افزاری و نرم افزاری با جدیدترین متدهای این حوزه آشنا بوده و تمامی آن‌ها را در فرآیند تعمیرات به کار می‌گیرند. شما کاربران گرامی می‌توانید بخشی از مقالات تعمیرگاه تخصصی سونی و مطالب مرتبط با حوزه تعمیرات را که توسط کارشناسان این مرکز تدوین و گردآوری شده‌اند در این بخش مطالعه نمایید.

نمایندگی سونی و جدیدترین محصولات نمایندگی سونی

نمایندگی سونی، ارائه دهندۀ تمامی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر محصولات سونی به دست زبده ترین کارشناسان و مهندسان کشور و با بهره‌مندی از بهترین امکانات و ابزارآلات تخصصی است. بد نیست بدانید نمایندگی سونی ارائه دهنده خدمات پس از فروش شرکتی است که اکنون بیش از ۱۴۵ هزار کارمند دارد. سونی یکی از بازیگران اصلی عرصۀ صوت و تصویر در دنیا است که به تولید محصولات مختلفی از جمله کامپیوترهای شخصی، پلی‌استیشن‌ها، دوربین‌های تصویربرداری، تلویزیون، دوربین‌های عکاسی دیجیتال، گوشی‌های هوشمند و… می‌پردازد.

شرکت سونی در سال ۱۹۴۶ توسط Akio Morita و Masaru Ibuka بنیان‌گذاری شد. نام این شرکت برگرفته از کلمه لاتین sonus به معنی صدا است. شرکت سونی در سال ۱۹۵۵ اولین رادیو ترانزیستوری خود را تولید کرد و در دسامبر همان سال با عرضه یک مدل دیگر از این رادیو راه خود را برای ورود و موفقیت در بازارهای جهانی هموار ساخت. هم‌اکنون سونی با حفظ جایگاه خود در میان بیست تولیدکننده برتر نیمه‌هادی در جهان، علاوه بر تولید لوازم الکترونیکی، لوازم شبکه و پزشکی، یکی از بزرگترین شرکت‌های پخش و ضبط فیلم و موسیقی و یک موسسه خدمات مالی بین‌المللی است. محصولات این شرکت همیشه طرفداران خاص خود را داشته است و در بازار جهانی با استقبال گسترده روبه‌رو بوده‌اند.

شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز سونی به بخش زیر مراجعه نمایید.

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیرات سونی و سوالات متداول تعمیرات تلویزیون سونی

دارندگان تلویزیون های سونی به یاد داشته باشند که در صورت بروز هر گونه ایراد و اختلال در این دستگاه ها، می‌بایست این محصولات را تنها به مرکز و نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی بسپارند و از تعمیر آنها در مراکز غیرمجازی که دانش و تکنولوژی لازم جهت تعمیرات تلویزیون سونی را ندارند، خودداری نمایند؛ زیرا تعمیرات تلویزیون سونی توسط افراد غیر متخصص علاوه بر تحمیل هزینه‌های دوچندان به کاربر و وارد کردن صدمات جبران ناپذیر به دستگاه، ممکن است امکان اصلاح و بازیابی آن را برای همیشه از میان ببرد.

شما کاربران گرامی می توانید پرسش های خویش را در زمینه های مرتبط با تعمیرات سونی با کارشناسان ما در میان بگذارید و تخصصی ترین پاسخهای ممکن را دریافت نمایید. بخش سوالات متداول تعمیرات سونی ، وظیفه پاسخگویی به تمامی پرسش های دریافتی از سوی کاربران سونی را بر عهده دارد. در این مرکز تیمی از کارشناسان تعمیرات سونی حضور دارند تا پاسخگوی پرسش های حضوری و غیرحضوری کاربران سونی باشند.

راه‌اندازی مرکز پاسخگویی به پرسش های کاربران سونی مبتنی بر این باور بوده که مشتری‌گرایی در یک سازمان از مهمترین عوامل موفقیت در هر سازمان است و این استراتژی باید مبتنی بر رفع مشکلات و مسائل مشتری از طریق شناسائی خواست‌های پنهان و آشکار او چه در زمان حال و چه در آینده باشد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید