اشتراک گذاری

تعویض تاچ گوشی سونی

گوشی‌های هوشمند امروزی، اگر چه روند رو به رشدی را در زمینه کیفیت ساخت طی کرده‌اند، اما صفحه نمایش بکاررفته در تمامی آنها همچنان آسیب‌پذیر و شکننده است. شکنندگی و در معرض آسیب بودن صفحات بکاررفته در گوشی‌های تلفن همراه موجب گشته تا تعویض صفحه نمایش یکی از پرتقاضاترین سرویس‌های مرتبط با این دستگاه‌ها باشد. 

در صورتی که تاچ دستگاه شکسته شده و نیازمند تعویض باشد، آنچه که می‌بایست مدنظر قرار گیرد استفاده از قطعات اورجینال جهت این کار و انجام آن توسط کارشناسان خبره‌ی این حوزه است. تعویض تاچ گوشی سونی، توسط همکاران ما در تعمیر موبایل سونی به بهترین شکل ممکن انجام می گردد.

اما چه مشکلاتی منجر به خرابی تاچ گوشی گوشی سونی می‌شود که کاربر را ناچار به تعمیر یا تعویض این بخش از دستگاه می‌کند؟ عموماً تعمیر یا تعویض تاچ گوشی سونی، به دلیل شکستگی ال سی دی یا گلس روی آن انجام می‌گیرد که می‌تواند ناشی از وارد شدن ضربه به دستگاه یا فشارهای ناخواسته به آن باشد. البته در برخی شرایط دیگر هم ممکن است دلایل متفاوتی همچون آب خوردگی و غیره منجر به از کار افتادن ال سی دی و تاچ گوشی شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا به برخی از مهم ترین نکات در تعویض تاچ گوشی سونی بپردازیم.

تفاوت تعویض تاچ گوشی سونی با تعمیر تاچ را بشناسید

تعویض تاچ گوشی سونی مقوله ای کاملا جدا از تعمیر آن است. معمولا معیوب شدن لایه های تاچ و ال سی دی، با تعمیر قابل جبران نیست. تعمیر تاچ گوشی سونی میتواند شامل جبران مواردی نظیر، جدا شدن سوکت کانکتور تاچ یا ال سی دی آن از روی برد، یا مشکل در اتصال یکی از پایه های سوکت آن شود. چنین مشکلاتی میتواند عملکرد تاچ و ال سی دی گوشی سونی را با اختلال روبرو کند.

تعویض تاچ گوشی سونی

اگر بنا به هر دلیل قرار است تاچ ال سی دی گوشی سونی شما تعویض شود، باید به یک نکته خیلی مهم توجه کنید که مربوط به اورجینال بودن ال سی دی و تاچ جدیدی می‌شود که قرار است در گوشی نصب گردد. رعایت این امر را می‌توان تنها از نمایندگی گوشی سونی انتظار داشت. شما عزیزان نیز در صورت مواجهه با خرابی و ناکارآمدی در تاچ گوشی سونی خود، می‌توانید از خدمات پشتیبانی نمایندگی تعمیر گوشی سونی‌  بهره مند گردید. 

این مجموعه با در اختیار داشتن آرشیو کاملی از قطعات و بهره مندی از تخصص بالای کارشناسان واحد های مختلف، قادر است تعویض تاچ گوشی سونی در مدل های مختلف را در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام برساند. گارانتی اصالت قطعه تاچ و ال سی دی از دیگر مزایایی ست که این مجموعه در اختیار مشتریان خود قرار میدهد.

نمایندگی تعمیر گوشی سونی

تعمیر گوشی سونی، با در نظر گرفتن تنوع و تعدد مدل های آن، امری پیچیده و تخصصی به شمار میرود. انجام گیری درست این فرایند به پارامترهایی از قبیل، تخصص و تجربه ی کارشناسان و بهره مندی از تجهیزات و ابزار پیشرفته بستگی مستقیم دارد. نمایندگی تعمیر گوشی سونی، ضمن برخورداری از بالاترین سطح این پارامترها و با اطمینان بالا از کیفیت امور پشتیبانی خود، قادر است، به همراه تمامی این خدمات، ضمانت نامه و گارانتی نیز، ارائه کند.

ضمانت خدمات در این مرکز به دلیل آسوده خاطر بودن مدیریت این مجموعه، از کیفیت سرویس‌های ارائه شده ی خود است. این آسودگی نتیجه ی مستقیم همکاری با کارشناسانی است که تخصص، دانش، مهارت و تعهد آن‌ها طی سال ها فعالیت، به اثبات رسیده است. 

نمایندگی تعمیرات موبایل سونی با استفاده از این پارامترها، عملیات عیب یابی و تعمیر را در خصوص انواع گوشی های موبایل سونی  به جا می آورد.این خدمات حل تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های سونی را در بر میگیرد. از مهم ترین مزیت هایی که با مراجعه به این نمایندگی، رضایت کاربران را حاصل میکند، انجام خدمات در حداقل زمان ممکن است.

3.5/5(2 امتیاز)
اشتراک گذاری