اشتراک گذاری

تعمیر گوشی سونی

یکی از برندهای گوشی پرطرفدار و پر فروش در کشور ما، سونی است. این کمپانی، در طول سالهای اخیر به دلیل عرضه گوشی های باکیفیت و البته مقرون بصرفه توانسته است بخش عمده ای از بازارهای جهانی و البته بازار کشور ما را در اختیار گیرد. حضور گسترده گوشی های سونی در بازارهای داخلی، سبب گشته تا مراکز ارائه دهنده خدمات مرتبط با این محصول نیز در جای جای کشور وجود داشته باشد.

سوالی که در این میان ممکن است ذهن کاربر را به خود مشغول سازد، آن است که آیا به واقع، تمامی این مراکز، که مدعی ارائه سرویس های تخصصی ترمیم و تعمیر گوشی سونی هستند، فعالیت هایی مجاز و تحت نظر اتحادیه دارند. پاسخ این سوال متأسفانه منفی است.

اگر چه تلاش های بسیاری از سوی مسئولان جهت رسیدگی و منحل ساختن مراکز غیرمجاز صورت گرفته است، لیکن، همچنان مراکز غیرمجاز بسیاری در حال ارائه خدمات مرتبط با سرویس و تعمیر گوشی های موبایل هستند. بنابراین توصیه می شود که دارنده دستگاه خود، پیش از حضور در یک مرکز تعمیرات گوشی sony ، از مجاز یا غیرمجاز بودن آن مطلع گردد و دستگاه معیوب خود را تنها به مراکزی تحویل دهد که یا نمایندگی های مجاز هستند و یا تعمیرگاه های مجاز.

تعمیر موبایل سونی

نمایندگی تعمیر گوشی سونی

تعمیر گوشی سونی، با در نظر گرفتن تنوع و تعدد مدل های آن، امری پیچیده و تخصصی به شمار میرود. انجام گیری درست این فرایند به پارامترهایی از قبیل، تخصص و تجربه ی کارشناسان و بهره مندی از تجهیزات و ابزار پیشرفته بستگی مستقیم دارد. نمایندگی تعمیر گوشی سونی، ضمن برخورداری از بالاترین سطح این پارامترها و با اطمینان بالا از کیفیت امور پشتیبانی خود، قادر است، به همراه تمامی این خدمات، ضمانت نامه و گارانتی نیز، ارائه کند.

ضمانت خدمات در این مرکز به دلیل آسوده خاطر بودن مدیریت این مجموعه، از کیفیت سرویس‌های ارائه شده ی خود است. این آسودگی نتیجه ی مستقیم همکاری با کارشناسانی است که تخصص، دانش، مهارت و تعهد آن‌ها طی سال ها فعالیت، به اثبات رسیده است. نمایندگی تعمیرات موبایل سونی با استفاده از این پارامترها، عملیات عیب یابی و تعمیر را در خصوص انواع گوشی های موبایل سونی ، به جا می آورد.

این خدمات حل تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری  گوشی های سونی را در بر میگیرد. از مهم ترین مزیت هایی که با مراجعه به این نمایندگی، رضایت کاربران را حاصل میکند، انجام خدمات در حداقل زمان ممکن است. در ادامه شما عزیزان را با برخی از خدمات نمایندگی تعمیر گوشی سونی ، آَشنا خواهیم ساخت.

تعمیر سری اکسپریا ایکس سونی

سری اکسپریا ایکس از گوشی های سونی را هم میتوان بدون شک یکی از جذاب ترین سری از تولیدات کمپانی سونی دانست. فروش و استقبال بالا از این گوشی ها موجب شد، نمایندگی تعمیر گوشی سونی ، واحدی تخصصی و مجزا را به عیب یابی و تعمیر انواع مشکلات این گوشی ها، اختصاص دهد. کارشناسان زبده ی فعال در این واحد، با تکیه بر علم و تجربه ی بالای خود قادرند کلیه ی ناکارآمدی ها در این سری از گوشی های سونی را شناسایی و علت یابی کنند. پس از مشخص شدن مشکل ، مراحل تعمیر موبایل سونی بر روی این گوشی پیاده میشود. این خدمات همگی به صورت ضمانت شده در اختیار کاربران گرامی قرار خواهند گرفت.

تعمیر گوشی های سری اکسپریا زد سونی

یکی از خدمات نمایندگی تعمیر گوشی سونی به عیب یابی و تعمیر گوشی های سری اکسپریا زد سونی اختصاص دارد. گوشی های اکسپریا زد را میتوان یکی از پرطرفدار ترین گوشی های این کمپانی بزرگ به شمار آورد. واحد تعمیر گوشی اکسپریا زد سونی ، با برخورداری از سطح دانش بالا و تجربه ی بسیار، قادر است تمامی اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری این رده از گوشی ها را در کمترین زمان ممکن شناسایی و مرتفع سازد. لازم به ذکر است، خدمات این مجموعه در تمام حوزه های پشتیبانی از گارانتی و ضمانت نامه برخوردار است.

تعمیر گوشی های سری اکسپریا ال سونی

یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که گوشی های موبایل سونی از آن برخوردارند، تنوع است. بالا بودن تنوع، گوشی های سونی را تبدیل به محصولاتی کرده است که قابلیت راضی نگه داشتن تمامی کاربران با سلایق مختلف را دارند. یکی از سری تولیدات گوشی های سونی، مربوط به سری اکسپریا ال است که خود به مدل های مخلتفی تقسیم میشوند. این گوشی ها علی رغم کیفیت مناسبشان، ممکن است با مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری بسیاری روبرو شوند.

از رایج ترین اختلالاتی که کاربران این گوشی های موبایل برای حل آن به نمایندگی تعمیر گوشی سونی مراجعه میکنند، مشکلاتی نظیر شکستگی ال سی دی و گلس، آب رفتگی به داخل گوشی، خرابی باتری، هنگ کردن و کم شدن سرعت، پر شدن حافظه و ویروسی شدن و … است. کارشناسان این مجموعه قادرند تمامی این مشکلات را با دقت بسیار بالا، بررسی و تعمیر کنند.

مرکز تعمیر گوشی سونی

مرکز تعمیر گوشی سونی یکی از مجموعه های فعال و پیشرو در حوزه تعمیرات موبایل است که فعالیت خود را همزمان با ورود این فناوری به درون کشور آغاز کرده است. دارندگان کلیه مدلهای گوشی سونی می توانند با مراجعه به مرکز تعمیر گوشی سونی تخصصی ترین خدمات و سرویس های مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نموده و شاهد بازگشت کیفیت و کارکرد اولیه به دستگاه خویش باشند.

تعمیرات موبایل سونی در این مرکز در دو پارت مجزای تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری موبایل ارائه می گردد و ارسال دستگاه معیوب به هریک از این واحدها پس از عیب یابی دقیق و بررسی های کارشناسانه انجام می پذیرد.

 مرکز تعمیر موبایل Sony در تلاش است تا با همکاری مجموعه‌ای از مهندسان جوان و متخصص و با بکارگیری مجموعه ای از تجهیزات پیشرفته، به تمامی دستگاه‌های معیوب تولد دوباره بخشیده و با افزایش عمر مفید آن‌ها، لذت استفاده از یک محصولِ با کیفیت را مجدداً به کاربر ارزانی دارد.

تعمیرات نرم افزاری موبایل سونی

تعمیرات نرم افزاری موبایل سونی از دیگر سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیر گوشی سونی است که با استفاده از بروزترین تجهیزات و باکس های این حوزه انجام می پذیرد.

دارندگان موبایل های سونی می توانند در صورت بروز اشکالات نرم افزاری در دستگاه خویش به مرکز تعمیر گوشی سونی مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند.

اِعمال تعمیرات نرم افزاری بر روی موبایل های سونی در این مرکز، صرفاً پس از طی روند عیب یابی و تشخیص علل اشکالات پیش آمده انجام می پذیرد. کارشناسان حاضر در نمایندگی سونی تسلط و تخصصی تام در حوزه فعالیت خویش داشته و در تلاشند تا بالاترین سطح کیفی خدمات را در حیطه تعمیرات موبایل سونی عرضه نمایند.

تعمیرات سخت افزاری موبایل سونی

تعمیرات سخت افزاری موبایل سونی با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و به دست تیمی از مجرب ترین کارشناسان در مرکز تعمیر موبایل سونی انجام می پذیرد. دارندگان هریک از  گوشی های سونی –صرف‌نظر از مدل دستگاه- می توانند با مراجعه به مرکز تعمیر گوشی سونی، تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات سخت افزاری را دریافت نمایند.

خدمات مرتبط با تعمیر سخت افزار موبایل پس از عیب یابی صحیح و شناسایی اشکال پیش آمده آغاز شده و تا بهسازی تام دستگاه ادامه می یابد. استفاده از پیشرفته ترین متدهای عیب یابی، کار با پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، تعویض قطعات معیوب با قطعات اورجینال و اصل شرکتی دارای لیبل (پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه) برخی از پارامترهایی جاری در مرکز تعمیر سخت افزار موبایل سونی است که سبب پیشروی و تمایز این مرکز از سایر مراکز همکار گشته است.

روند تعمیر گوشی سونی

موبایل تحویل داده شده به مرکز تعمیر گوشی سونی، پس از طی مرحله عیب یابی، به یکی از دو پارت تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری ارجاع داده می شود.در صورتی که مرحله عیب یابی حاکی از سخت افزاری بودن اشکال پیش آمده داشته باشد، موبایل معیوب به پارت تعمیر سخت افزاری، و به عکس، در صورتی که اشکال پیش آمده، نرم افزاری تشخیص داده شود، موبایل به پارت تعمیرات نرم افزاری تحویل داده می شود. (گاه اشکال پیش آمده هم سخت افزاری و هم نرم افزاری است که در اینصورت به هر دو پارت ارجاع داده می شود).

مرحله نهایی در تعمیر گوشی سونی اختصاص به تست عملکرد دستگاه دارد که معمولاً در حضور صاحب دستگاه انجام می شود.

تعمیرات سونی

سرویس های انجام شده در مرکز تعمیر گوشی سونی به دلیل استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و جدیدترین ترفندها، بهبود و ارتقاء عملکرد دستگاه های معیوب و بازیابی کیفیت اولیه آنها را سبب گشته است.

کارشناسان این مرکز با تمرکز بر ساختار موبایل های سونی و واکاوی تعداد بیشماری از آنها، تسط بالایی بر این محصولات یافته اند به گونه‌ای که عیب‌ یابی هر یک از آنها را در کمترین زمان ممکن انجام داده و عملیات تعمیر را با بالاترین میزان موفقیت به اتمام می‌ رسانند.

تعمیرات انجام شده در مرکز تعمیرات سونی محدود به گوشی تلفن همراه نیست؛ از همین رو شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه اشکال و اختلال در دستگاه های مصرفی سونی به این مجموعه مراجعه و تخصصی ترین خدمات و سرویس های ممکن را دریافت نمایید. واحدهای تعمیرات سونی در بخش زیر معرفی می شوند.

5/5(2 امتیاز)
اشتراک گذاری