کنسول بازی سونی

کنسول‌های بازی از آن دسته از وسایل سرگرمی کامپیوتری هستند که از کودکان تا بزرگسالان را پشت تلویزیون میخکوب می‌کنند. درواقع کنسول‌های بازی برای اجرای بازی‌های ویدئویی بر روی مانیتور یا تلویزیون سونی طراحی شده‌اند که از معروف‌ترین آن‌ها می‌توان به کنسول بازی پلی استیشن که توسط کمپانی سونی طراحی و تولید شده است اشاره کرد. کنسول‌های بازی به قدری محبوب هستند که شرکت‌های تولیدکننده آن‌ها روز به روز امکانات و آپشن‌های بیشتری را به آن اضافه می‌کنند.

به گونه‌ای که کنسول‌های بازی پیشرفته دارای امکاناتی شامل سیستم‌عامل هوشمند، اینترنت، فضای ذخیره‌سازی و … هستند. کنسول‌های بازی نیز مانند سایر دستگاه‌ها از خرابی و آسیب‌دیدگی در امان نیستند از این‌رو بدیهی است که به تعمیرات نیاز پیدا کنند. خوشبختانه یکی از تخصص‌های ویژه نمایندگی تعمیرات سونی ، تعمیر کنسول بازی سونی است. این مرکز از نیروهای متخصص و باتجربه‌ای در زمینه ارائه خدمات تعمیر پلی استیشن برخوردار است که تعمیرات این دستگاه را به صورت کاملا حرفه‌ای در مدت زمان کوتاهی انجام می‌دهند.

خدمات مرکز تعمیر کنسول بازی سونی

تعمیر چیپ پلی استیشن

درصورتی که هنگام کار با کنسول بازی پلی استیشن متوجه شدید که این کنسول بیش از اندازه داغ شده است مطمئن باشید که چیپ دستگاه دچار مشکل شده است و به تعمیر نیاز دارد. البته عامل دیگری مانند آسیب‌دیدگی مین‌ برد نیز موجب داغ شدن این کنسول بازی می‌شود اما احتمال خرابی چیپ نسبت به مین برد در چنین شرایطی بیشتر است.

درواقع زمانی که چیپ پلی استیشن به مشکل می‌خورد حرارت این کنسول به صورت ناگهانی افزایش پیدا می‌کند. بهتر است بلافاصله پس از اینکه متوجه داغی بیش از اندازه کنسول پلی استیشن شدید سریعاً با کارشناسان نمایندگی تعمیرات سونی تماس بگیرید تا جهت تعمیر دستگاه به محل مورد نظر اعزام شوند.

تعمیر کنسول بازی سونی

تعمیر اپتیک پلی استیشن

یکی دیگر از خدمات ویژه‌ای که نمایندگی تعمیرات سونی در زمینه تعمیر کنسول بازی سونی به کاربران این دستگاه ارائه می‌دهد، تعمیر اپتیک پلی استیشن است. درواقع منظور از اپتیک پلی استیشن همان لنز پلی استیشن است که در صورت بروز اختلال در آن با مشکل خوانده نشدن دیسک در پلی استیشن روبه‌رو خواهیم شد.

بنابراین اگر کنسول پلی استیشن شما دیسک را نمی خواند مطمئن باشید که اپتیک یا لنز آن دچار مشکل شده است. چراکه خرابی اپتیک موجب عدم ارسال اطلاعات دیسک به بخش‌های اجرایی دستگاه می‌شود. درضمن لازم است اشاره کنیم که امکان تعمیر اپتیک وجود ندارد و باید تعویض گردد. کارشناسان نمایندگی تعمیرات سونی با تخصص بالایی که در زمینه تعمیر PlayStation دارند به صورت کاملا حرفه‌ای پروسه عیب‌یابی و تعمیر این دستگاه را با حساسیت بالایی انجام می‌دهند.

تعمیر کنسول بازی سونی

تعمیر دسته پلی استیشن

از مهم‌ترین قطعات سخت‌افزاری پلی استیشن می‌توان به دسته‌های آن اشاره کرد که درصورت بروز مشکل برای آن‌ها، بازی با پلی‌استیشن تقریبا غیرممکن می‌شود. دسته پلی استیشن از قطعات متعددی شامل: مدارات مختلف، قاب، باتری و … تشکیل شده است که احتمال اختلال در هر یک از این قطعات به دلایل مختلفی وجود دارد.

از این‌رو عیب‌یابی دسته پلی استیشن درصورت بروز اختلال در آن باید با دقت و حساسیت بالایی صورت بگیرد. خوشبختانه نیروهای مجرب و متخصص نمایندگی تعمیرات سونی پس از انجام پروسه عیب‌یابی دسته پلی استیشن به سراغ تعمیرات حرفه‌ای و تخصصی آن می‌روند و درنهایت دسته پلی استیشن را در مراحل متعددی مورد تست و بررسی قرار می‌دهند تا از عملکرد دقیق آن اطمینان حاصل کنند.

تعمیر کنسول بازی سونی

تعمیر پلی استیشن در محل

می‌توان گفت: مهم‌ترین خدماتی که نمایندگی تعمیرات سونی در زمینه ی تعمیرات به کاربران ارائه می‌دهند از جمله: تعمیر پلی استیشن سونی به صورت سرویس در محل است. از این‌ رو درصورت بروز هرگونه مشکل برای پلی استیشن سونی می‌توانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.  بلافاصله پس از تماس شما تکنسین های خبره این مرکز به محل مورد نظر اعزام می شوند و خدمات تعمیر کنسول بازی سونی را به بهترین شکل ممکن به شما ارائه خواهند داد.

نمایندگی تعمیرات سونی

 

نمایندگی سونی با برخوردار بودن از نیروهای متخصص و مجرب علاوه‌بر ارائه خدمات تعمیرات انواع دستگاه‌های سونی، خدمات تعمیرات تخصصی کنسول بازی سونی را به صورت حرفه‌ای به کاربران ارائه می‌دهد. از این‌رو جهت تعمیر تخصصی هر یک از دستگاه‌های سونی به ویژه تعمیرات کنسول بازی سونی می‌توانید به شعبه‌های مختلف نمایندگی تعمیرات سونی مراجعه کنید.