اشتراک گذاری

قطعات لپ‌تاپ سونی

قطعات لپ‌تاپ سونی برای کاربران این دستگاه پرمصرف قابل مشاهده نیست. این امر که از نزدیک ببینید لپ تاپ چه قطعاتی دارد و این قطعات چطور به هم متصل شده اند کنجکاوی بسیاری از افراد را برمی انگیزاند. به دلیل اینکه باز کردن لپ‌تاپ به سادگی باز کردن کیس کامپیوتر نیست.

در این مقاله به بررسی قطعات لپ‌تاپ سونی و تمام مواردی که نیاز است هر کاربر در مورد لپ تاپش بداند پرداخته ایم. قطعات لپ‌تاپ سونی عبارتند از: Mother board ، CPU ، FSB ، Clock Speed کش یا حافظه نهان ، TDP ، Features Graphic ، DirectX ، کارت گرافیک (VGA)، پهنای باند حافظه (Memory Bus Width)، سیستم عامل OS، دیسک سخت HDD و  صفحه نمایش Display.

قطعات لپ‌تاپ سونی

تعمیر قطعات لپ‌تاپ سونی

تعمیر قطعات لپ‌تاپ سونی با بکارگیری مدرنترین تجهیزات توسط مجربترین کارشناسان فنی انجام میگردد. یکی از دیگر فعالیتهای نمایندگی مجاز سونی وارد کردن قطعات اورجینال میباشد. به همین دلیل تعمیرکاران ما درصورت لزوم به تعویض قطعه از قطعه جایگزین اورجینال استفاده می نمایند.

نمایندگی مجاز سونی با جذب توانمندترین تعمیرکاران کشور و بکار بردن مدرنترین تجهیزات روز دنیا توانسته بازدهی واحد تعمیرات را به سطح قابل قبولی از کیفیت برساند. ارائه خدمات نرم افزاری و تعمیر فوق تخصصی تمامی قطعات ازجمله خدمات ارائه شده در این مرکز میباشد. از مشتریان گرامی تقاضا داریم با درنظر گرفتن مزایا و معایب هر شرکت تعمیراتی دست به انتخاب مرکزی مورد اطمینان بزنند.

تعویض قطعات لپ تاپ سونی

در برخی موارد قطعات لپ تاپ معیوب قابل تعمیر نمی باشد و حتما نیاز به تعویض دارد. تکنسین های مجرب ما در نمایندگی مجاز سونی در صورت لزوم تعویض قطعات از قطعات با کیفیت اورجینال استفاده می نمایند.

لازم به ذکر است این قطعات به صورت مجزا قابل عرضه نمی باشند. از این رو در صورت دریافت خدمات تعمیر، این تضمین به شما داده خواهد شد که از قطعات با کیفیت اورجینال استفاده خواهد شد. 

شما گرامیان جهت هماهنگی از موجودی قطعات لپ تاپ سونی خود از طریق شماره های اعلام شده در سایت با مشاورین ما در ارتباط باشید. تا در صورت موجود بودن قطعه مورد نظر شما درخواست شما جهت دریافت خدمات تعمیر ثبت گردد.

قطعات قابل ارتقا لپ‌ تاپ سونی

متعلقات و قطعات لپ‌ تاپ سونی عموما دارای قابلیت ارتقا نیستند. مگر در مواردی مثل RAM و دیسک سخت (HDD). ولی معمولا افزایش سرعت CPU و کارت گرافیکی امکان پذیر نیست. لازم است بدانید دستگاهی که می خرید باید نیازهای پردازشی و گرافیکی شما را تا حداقل ۲ سال برطرف نماید. امید است با مطالعه این مقاله، تصویر دقیقتری درباره قطعات تشکیل دهنده لپ تاپ خود به دست آورده باشید. چنانچه قصد ارتقای قطعات لپ‌تاپ سونی را داشتید میتوانید به نمایندگی مجاز سونی مراجعه نمایید.

نمایندگی سونی و واحد های تعمیرات سونی

نمایندگی سونی ، واحد های تعمیرات سونی را بصورت پارتهای تعمیر تفکیک شده راه اندازی کرده است. به همین دلیل کاربران برای رفع ایراد دستگاه باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند. این مرکز تخصصی ترین تعمیرات را به کاربران ارائه میدهد.

طراحی واحدهای تعمیر به شکل مجزا موجب گشته کارشناسان در هر پارت تعمیرات مربوط به یک محصول را انجام دهند. بدیهی است تمرکز بر تعمیر یک محصول سبب افزایش راندمان کار مهندسین میگردد. تعمیرکاران ما پس از اتمام پروسه تعمیر به ارائه گارانتی مبادرت می ورزند. تعمیرکاران نمایندگی مجاز سونی مسلط به تعمیر و تعویض تمامی قطعات لپ‌تاپ سونی میباشند. لازم به ذکر است، هزینه تعمیرات در این مرکز با قیمتی مناسب از کاربران اخذ میگردد.

5/5(1 امتیاز)
اشتراک گذاری