اشتراک گذاری

تعمیر ال سی دی سونی KLV-40EX500

اصلی ‌ترین قطعه و گران‌ ترین بخش تلویزیون‌های ال سی دی پنل و یا همان صفحه نمایش تلویزیون است که بخش قابل توجهی از ارزش یک تلویزیون را شامل می‌شود و این مسئله باعث شده تلویزیون‌هایی که در این بخش مشکل پیدا می‌کنند، هزینه ی زیادی برای تعمیر داشته باشند. یکی از مطرح ترین برندهای تلویزیون مربوط به کمپانی سونی است که موضوع صحبت امروز ما نیز خواهد بود. مدلی که امروز برای بررسی انتخاب کردیم یکی از پرطرفدارترین تولیدات کمپانی سونی است و تحت عنوان سونی KLV-40EX500 به بازار راه یافته است.

تعمیر ال سی دی سونی KLV-40EX500 شاخه های مختلفی را شامل میشود. چرا که محدوده ی ایرادهایی که در پنل ال سی دی این تلویزیون ایجاد می‌شود بسیار گسترده است. شکستگی پنل (که در اثر ضربه، افتادن و موارد مشابه ایجاد می‌شود)، آبخوردگی پنل تلویزیون که به نفوذ مایعات رسانا به داخل تلویزیون و آسیب دیدگی فلت‌های انتقال دهنده تصویر گفته می‌شود و ایرادهایی مثل خطوط عمودی و یا پیکسل سوختگی که در اثر کار کرد و استهلاک دستگاه ایجاد می‌شود بخشی از ایرادهای مختلفی است که در ال سی دی تلویزیون سونی KLV-40EX500 ، رخ میدهد.

البته بسیاری از مشکلاتی که این تلوزیون ها در بخش پنل ال سی دی پیدا میکنند، توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی قابل تعمیر بوده و هزینه بسیار پایین‌ تری نسبت به تعویض پنل تلویزیون دارد. در ادامه به رایج ترین خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی ، در خصوص تعمیر ال سی دی سونی KLV-40EX500 ، خواهیم پرداخت.

تعمیر ال سی دی سونی KLV-40EX500

راه حل شکستگی ال سی دی تلویزیون سونی KLV-40EX500

 

شکستگی ال سی دی تلویزیون سونی KLV-40EX500 را میتوان به طور کلی مشکلی غیرقابل جبران در واحد تعمیر ال سی دی سونی KLV-40EX500 به شمار آورد. در چنین مواقعی تنها راه حل تعمیر تلویزیون در این حالت تعویض کامل پنل تلویزیون است. پنل این تلویزیون مانند تمامی تلویزیون های ال سی دی ، یک مجموعه قطعه است که شامل سینی فلزی و بیس اصلی و لامپ‌های بک لایت و صفحات پولاریزه نور بک لایت و صفحه نمایش اصلی است که تعمیر و تعویص آن ها در این نمایندگی به صورت تخصصی انجام میگیرد.

رفع مشکلات آب خوردگی ال سی دی تلویزیون سونی KLV-40EX500

 

یکی از عوامل مخرب که میتواند آسیب های غیرقابل جبران بسیاری به ال سی دی تلویزیون وارد کند، ورود آب و سایر مایعات است. گاهی این مشکل در اثر نفوذ مایعات پاک کننده مانند شیشه شوی به فاصله ی بسیار کم بین قاب و صفحه نمایش تلویزیون ایجاد میشود. رسیدن مایعات رسانا به فلت‌های انتقال تصویر باعث ایجاد جرقه، سولفاته مدار و سوختگی فیزیکی این مدارات ظریف و حساس می‌شود و این مشکل به صورت های مختلفی خود را در تصویر نشان میدهد. یکی از اصلی ترین واحد های نمایندگی تعمیر ال سی دی سونی KLV-40EX500 به رفع مشکلات ناشی از ورود مایعات به ال سی دی اختصاص دارد.

برطرف کردن کندی تصویر ال سی دی سونی KLV-40EX500

 

این مشکل هم یکی دیگر از اختلالات رایج در ال سی دی تلویزیون سونی KLV-40EX500 به شمار میرود. کند شدن تصویر تلویزیون به علت عدم واکنش صحیح پنل به اطلاعات وارد شده و پاسخگویی پیکسل‌ها است. پس در بسیاری مواقع این خرابی از مشکلات ال سی دی نشات میگیرد که لازم است توسط متخصصان تعمیر ال سی دی سونی KLV-40EX500 مورد بررسی و تعمیر قرار بگیرد.

تعمیر مشکل دوتایی شدن تصویر ال سی دی سونی KLV-40EX500

 

یکی دیگر از مشکلات رایج که در واحد  تعمیر ال سی دی سونی KLV-40EX500 مورد بررسی قرار میگیرد، اختلالات دوتایی شدن تصویر از یک جهت است. این مشکل در ابتدا یک سوم بالای تصویر در سمت راست یا چپ دچار این حالت می‌شود و پس از مدتی استفاده به تدریج نصف و سپس تمام تصویر تلویزیون سونی دچار این حالت می‌شود. توصیه میشود هنگام مواجهه با چنین مشکلی سریعا کارشناسان نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی را در جریان قرار دهید، چرا که این خرابی به سرعت پیشرفت میکند و ممکن است تعمیر آن هزینه های بیشتری داشته باشد.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال سی دی سونی

 

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی ، این آمادگی را دارد تا در زمینه ی تعمیر و بازیابی کلیه ی مدل های تولیدی کمپانی سونی، اقدامات لازم و سریع را به عمل آورد. این نمایندگی در شعب مختلف تهران، کرج و شهرستان ها، خدمات پشتیبانی خود را به کاربران گرامی در جای جای کشورمان ارائه میدهد. کلیه ی خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی، به همراه گارانتی و ضمانت نامه ارائه میشود و کاربران میتوانند با بهره مندی از آنها، بالاترین سطح از اطمینان را حاصل کنند.

4/5(1 امتیاز)
اشتراک گذاری