اشتراک گذاری

نمایندگی تلویزیون سونی

نمایندگی تلویزیون سونی به صورت ویژه، خدمات مربوط به تلویزیون های تولید شده در این شرکت را به کاربران ارائه می دهد. تمرکز این مرکز بر یک محصول باعث شده کارکنان نیز با تمرکز و دقت بیشتری فعالیت کرده و خدمات فروش و تعمیر تلویزیون سونی، با کیفیت بالایی ارائه شود. مدیریت نمایندگی تلویزیون سونی در راستای احترام به حقوق مشتریان و حفظ آرامش آنها، خدمات ویژه ای از جمله سرویس در محل تلویزیون را به کاربران خود ارائه می دهد.

همچنین در بخش فروش، مراکز فروشی ایجاد شده اند که جدیدترین تلویزیون های سونی را به صورت اورجینال در دسترس مشتریان قرار می دهند. در ادامه، به بررسی بیشتر بخش های مختلف نمایندگی تلویزیون سونی و خدمات آنها می پردازیم.

نمایندگی تلویزیون سونی

نمایندگی تلویزیون ال سی دی سونی

تلویزیون LCD اولین نمونه از تلویزیون های صفحه تخت و مسطح است که با فناوری بسیاری متفاوت تری در مقایسه با تلویزیون های CRT تولید و عرضه شد. به طوری که تلویوزیون های CRT را کلا در حاشیه برد و تمام توجهات را به سوی خود جلب کرد. کمپانی های بسیاری در این حوزه فعالیت کردند و دستگاه های متفاوتی را تولید و عرضه نمودند. یکی از این کمپانی ها شرکت سونی بود. می دانیم که کمپانی سونی در عرصه تولید لوازم صوتی و تصویری بسیار شناخته شده و مطرح است.

این کمپانی از جمله کمپانی های حرفه ای است که مدل های مختلفی از تلویزیون LCD را تولید و عرضه کرده است. نمایندگی تعمیر تلویزیون ال سی دی سونی تلاش می کند که در بخش فروش و تعمیرات تمام تلویزیون های LCD سونی را تحت حمایت خود قرار دهد. این نمایندگی برنامه ریزی های دقیقی برای خدمات رسانی دارد و به طور کلی رفاه کاربر را هدف قرار داده است.

نمایندگی تلویزیون ال ای دی سونی

تلویزیون LED نوع دیگری از تلویزیون ها جدید و متفاوت با تلویزیون های CRT هستند که پس از ال سی دی ها معرفی شدند. در حقیقت تلویزیون LED همان تلویزیون ال سی دی است با این تفاوت که نور بک لایت آن از لامپ ها ال ای دی تامین می شود؛ در حالی که تلویزیون های ال سی دی از لامپ فلورسنت استفاده می کردند. تفاوت این دو لامپ در شفافیت و وضوح تصویری است که تلویزیون ارائه می دهد. پس از ورود تلویزیون های LED به عرصه رقابت تلویزیون ها، کمپانی سونی نیز وارد میدان رقابت شد و مدل های بسیاری را تولید و روانه بازار کرد.

از همین رو است که نمایندگی  تعمیر ال ای دی سونی را نیز راه اندازی کرده ایم تا به کمک این نمایندگی تمام نیاز های کاربران در بخش فروش و تعمیرات را پوشش دهیم. در حوزه فروش تلویزیون LED سونی امکانات بسیاری فراهم است تا کاربر انتخابی درست و اصولی داشته باشد. در بخش تعمیرات نیز خدماتی نظیر تعمیر بک لایت تلویزیون LED سونی، تعمیر و تعویض پنل تلویزیون ال ای دی سونی، تعمیر آبخوردگی تلویزین LED سونی، تعمیر تیونر تلویزیون ال ای دی سونی و … ارائه می شود.

نمایندگی فروش تلویزیون سونی

نمایندگی فروش تلویزیون سونی را می توان به عنوان یکی از بخش های اصلی نمایندگی این شرکت در نظر گرفت. نمایندگی سونی در واقع، در امور مربوط به فروش انواع تلویزیون های عرضه شده توسط شرکت سونی فعالیت می کند.

بدین ترتیب که جدیدترین تلویزیون های این شرکت را به صورت اورجینال، و توسط مراکز فروش رسمی و معتبر سونی، به کاربران خود عرضه می نماید. از جمله ی مزایای نمایندگی فروش تلویزیون سونی، ارائه ی مشاوره های تخصصی فروش به مشتریان می باشد.

این خدمت، توسط کارشناسان متخصص و دارای تجربه در امر فروش محصولات الکترونیک و به طور خاص تلویزیون، ارائه می گردد. تسلط بالای این کارشناسان بر مشخصات فنی دستگاه، اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیار مشتری قرار داده و آنها را در داشتن خریدی مطمئن یاری می کند.

نمایندگی تلویزیون سونی

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی، ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات مربوط به تعمیر این محصول به کاربران می باشد. کارشناسان مجرب و ماهری در این مرکز فعالیت می کنند که با تکیه بر تخصص خود، قادر به رفع انواع مشکلات ایجاد شده در تلویزیون می باشند.

نکته ی قابل توجه اینکه برای تعمیر هرچه بهتر دستگاه در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی، پیشرفته ترین تجهیزات و مرغوب ترین ابزار تعمیر مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین در مواردی که نیاز به تعویض قطعات تلویزیون باشد، همکاران ما استفاده از نمونه های با کیفیت و اورجینال در این دستگاه را تضمین می کنند. در صورت بروز هرگونه اختلال در عملکرد تلویزیون سونی خود، می توانید از خدمات تخصصی این نمایندگی برخوردار شوید.

نمایندگی تلویزیون سونی

از جمله خدمات نمایندگی تلویزیون سونی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه ی خدمات مشاوره پیش و پس از تعمیر تلویزیون سونی
  • مشاوره های تخصصی فروش در نمایندگی تلویزیون سونس
  • عرضه ی لوازم جانبی تلویزیون های سونی به صورت اورجینال
  • انجام امور مربوط به نصب و راه اندازی تلویزیون سونی
  • ارائه ی خدمات پس از فروش در نمایندگی تلویزیون سونی
  • فروش جدیدترین تلویزیون های سونی در فروشگاه مرکزی
  • تعمیرات تخصصی تلویزیون های سونی
  • آموزش تعمیرات تلویزیون سونی
  • انجام تعمیرات با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات
  • تست محصول تعمیر شده در حضور کاربر در نمایندگی سونی

نمایندگی سونی

نمایندگی سونی، علاوه بر عرضه ی محصولات این شرکت، خدمات تعمیرات آنها را نیز به کاربرن ارائه می دهد. ایجاد فروشگاه های مرکزی و واحدهای تخصصی تعمیر، نمایندگی سونی را از دیگر مراکز خدماتی متمایز کرده است.

در فروشگاه های مرکزی، امکان دریافت مشاوره های تخصصی پیش از فروش برای مشتریان فراهم شده است. با استفاده از این خدمات، می توانید در مورد موارد فنی محصول مورد نظر اطلاعات جامعی کسب کرده و خریدی مطمئن داشته باشید. همچنین مدیریت نمایندگی سونی در راستای تکریم مشتری، خدمات پس از فروش متفاوتی را به کاربران این مرکز ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر، می توانید با نمایندگی سونی تماس حاصل نمایید.

4.2/5(10 امتیاز)
اشتراک گذاری